click here for English version
Moja Wyspa

Polacy wrócą z UK i zrobią rewolucję

dodano: 16.03.2017
Moja Wyspa

Po Brexicie Polacy zaczną masowo wracać z Wielkiej Brytanii

Zrobią w Polsce rewolucję – powiedział Paweł Kukiz w programie „Jeden na jeden” na antenie TVN.

Politycy w Polsce komentowali poniedziałkową decyzję obu izb brytyjskiego parlamentu, upoważniającą premier Theresę May do rozpoczęcia procedury związanej z Brexitem. Jednym z komentatorów był Paweł Kukiz, lider ugrupowania Kukiz’15. Na antenie TVN w programie „Jeden na jeden” tłumaczył, że Brexit może mieć pozytywne skutki dla polskiego społeczeństwa.

Zdaniem Pawła Kukiza powrót Polaków z Wielkiej Brytanii po rozpoczęciu procedury związanej z Brexitem możę przynieść naszemu krajowi same korzyści. – Wrócą ludzie, którzy poznali normalny ustrój polityczny, mam na myśli Wielką Brytanię, w którym młodzi ludzie na wyjściu nie są obciążeni wielkimi podatkami jak w Polsce – mówił lider ugrupowania Kukiz’15 – Mogą oni wzniecić rewolucję, która doprowadzi do zmiany ustroju w Polsce na pro-obywatelski, podobny do ustroju brytyjskiego - dodał.

Zapytany o to, czy wrócą wyborcy Pawła Kukiza, odpowiedział, że częściowo na pewno tak.

Opr. KK, MojaWyspa.co.uk

Subskrybuj RSS

Bądź na bieżąco z artykułami.
Subskrybuj RSS

Ostatnie artykuły

Zaproponuj temat kolejnego artykułu

Chcesz, aby w naszym serwisie pojawił się artykuł na interesujący Cię temat?
Zgłoś to do naszych Redaktorów.

Podziel się tym artykułem z innymi

Dodaj artykuł na Wykop.pl Dodaj artykuł na Facebook Dodaj artykuł na del.icio.us Dodaj artykuł na Twitter Wyślij link znajomemu poprzez e-mail

Co o tym sądzisz?

Liczba dodanych komentarzy: 3.

Pojebalo Pawelka nie wie o czym mowi.... A ksiedz proboszcz juz sie zbliza juz puka do jego drzwi....

Pewnie będzie spora grupa ludzi która zostanie zmuszona do tego aby stać się :drugim sortem , stać tam gdzie stało ZOMO " , pewnie trafi sie też spora grupa "zdrajców narodu " ale bedzie też spora grupa "PRAWDZIWYCH POLAKÓW " zasilających kasę "TATUSIA RYDZYKA". I dla takich właśnie jest tam miejsce . Dla ludzi rozsądnie myślących, chcących zrobić coś pozytywnego ze swoim życiem , wg mnie miejsca tam nie ma . Nie odmawiam nikomu popierania jakiejś partii politycznej , ale popieranie partii w której 1sze skrzypce grają Kaczyński , Maciarewicz , Ziobro i niejaka pani "prof" Pawłowicz to naprawdę przejaw patriotyzmu w nalepszym wydaniu . Nie wspomne już o PAD , ani o pani premier , ponieważ są to tylko marionetki które posługują sie nazwami zarezerwowanymi dla ludzi niezależnych . Tak więc konkludując . Wracajcie Polacy , a zasilicie kolejki do wszelkiego rodzaju instytucji , zajmujących się pomocą społeczną . No chyba że ktoś z Was jest znajomym Misiewicza .

sortem być albo emigrantem - nie wiem co gorsze