click here for English version
Leeds-Manchester.pl

Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji

dodano: 08.04.2018
Leeds-Manchester.pl

Dwa brytyjskie kanały telewizyjne; Premier Sports i FreeSports poinformowały, że będą transmitować polski żużel na żywo w tym sezonie!

W najbliższą niedzielę, 8 kwietnia, polski żużel będzie transmitowany na żywo w FreeSport, a będzie to sparcie pomiędzy zespołami z Grudziądza a Częstochową. Powtórki tego rundy żużla będzie można oglądać na Premier Sports. Kolejne rundy będą transmitowane na żywo oraz z opóźnieniem pomiędzy dwoma kanałami.

Premier Sports to kanał oparty na subskrypcji na platformie telewizyjnej SKY (kanał 428 w HD, 462 w SD) oraz Virgin Media (kanał 551). Specjalnie dla fanów polskiego żużla, Premier Sport przygotował specjalną promocję, gdzie abonamenci SKY będą mogli dodać ich kanał za jedyne £2 za 2 pierwsze miesiące

FreeSports to darmowy kanał sportowy, dostępny na kanale 95 na platformie Freeview HD, kanale 424 na Sky, FreeSat na kanale 252, TalkTalk na kanale 95, BT Vision na kanale 95 oraz poprzez internetowy TVPlayer.

Richard Webb, menadżer operacyjny FreeSports, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że będziemy nadawać na żywo polski żużel na Premier Sports i FreeSports. Razem z fanami tego sportu będziemy przeżywać emocje w nadchodzącym sezonie. Rozumiemy, że śledzenie swojego ulubiony sportu może być trudne, będąc z dala od domu. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw Polonii i z dumą będzie transmitować polski żużel na Wyspach"

Zarówno Freesports, jak i Premier Sports będą pokazywać zakres sportów motorowych w 2018 roku, w tym NASCAR Xfinity i Truck Series, australijskie supersamochody (Australian Supercars), polski i szwedzki żużel, Formuła E, Monster Jam i AMA Supercross.

Inne programy, które emitują stacje to relacje z NHL, europejskie mecze piłki nożnej, boks, rugby, zarówno Rugby League i Rugby Union, MMA, brytyjskie zapasy oraz koszykówka, tenis, pływactwo oraz krykiet.

 

Subskrybuj RSS

Bądź na bieżąco z artykułami.
Subskrybuj RSS

Ostatnie artykuły

Zaproponuj temat kolejnego artykułu

Chcesz, aby w naszym serwisie pojawił się artykuł na interesujący Cię temat?
Zgłoś to do naszych Redaktorów.

Podziel się tym artykułem z innymi

Dodaj artykuł na Wykop.pl Dodaj artykuł na Facebook Dodaj artykuł na del.icio.us Dodaj artykuł na Twitter Wyślij link znajomemu poprzez e-mail

Co o tym sądzisz?

Brak komentarzy do tego artykułu. Dodaj własny.