click here for English version
Katalog Firm Leeds-Manchester.pl
to jeden z największych katalogów skupiających firmy oferujące usługi skierowane do Polonii Brytyjskiej.
 
« powrót

CZYSZCZENIE I MYCIE PODJAZDOW W LEEDS I OKOLICE

Czyszczenie i mycie podjazdów w Leeds i okolice

Adres

14
Morley , LS27 0LN

Kontakt

telefon:
07838719302
e-mail:
tsmobilecartruckwash@gmail.com

Czyszczenie i mycie podjazdów w Leeds i okolice

Zabrudzona kostka brukowa przed wjazdem do posesji, zanieczyszczony chodnik w ogrodzie, nieciekawie prezentujący się podjazd do domu. Z pewnością problem ten dotyczy niejednego z nas. Nie musisz jednak dłużej męczyć się ze szpecącym Twój budynek otoczeniem. Zamów czyszczenie podjazdu, by uzyskać rewelacyjny efekt, bez konieczności wymiany całego chodnika, czy kostki brukowej. Nasza firma oferuje mycie i czyszczenie podjazdów w Leeds i okolicy w atrakcyjnych cenach: tanio, skutecznie, szybko i bez poprawiania! Gwarantujemy 100 % satysfakcji.

Najwyższa jakość preparatów i wykwalifikowana kadra
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i najwyższej jakości środkami czystości, ale przede wszystkim wykwalifikowaną kadrą doświadczonych pracowników. Oferujemy tanie czyszczenie i mycie podjazdów w Leeds i okolicy które przywróci im świetność, jaką miały jeszcze kilka lat temu. Rozlany olej samochodowy? Mech i trawa przeciskające się przez szczeliny w nawierzchni? A może inne plamy związane z codziennym użytkowaniem tego miejsca spędzają Państwu sen z powiek? Wiele czynników zewnętrznych może niszczyć nasz podjazd. Jeśli wybiorą Państwo tanie czyszczenie i mycie podjazdów z T S mobile wash w Leeds mogą Państwo być pewni pozytywnego efektu, który Państwa zadowoli i usatysfakcjonuje.

Mycie i czyszczenie podjazdów wykonujemy pod ciśnieniem zdolnym usunąć wszelkie plamy i zabrudzenia oraz odświeży podjazd i na długi czas zabezpieczy go przed kolejnymi atakami mchu, roślinności i innych zabrudzeń

Tel. 07838719302

 


« powrót