Strona główna Działy Hyde Park lotnisko lotnisko

#104052
fatamorgana
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
julka wrote:

dora750 wrote:

Kiedyś w Doncaster czekam sobie na odprawie przy bramce. Mam wykupione Pierwszeństwo wsiadania na pokład. Stewardessa mówi, że kobiety z dziećmi pierwsze, a ja się ustawiam, no co zapłaciłam. A baba za mną co stoi mnie wypycha "Dzieci pierwsze, tak?". Na stewardessa: ale ta pani ma pierwszeństwo wsiadania, tak? 😆

Mnie tez zawsze doprowadza polski sposob pchania sie. Wszyscy sie rzucaja do przejscia, jaby miejsca byly limitowane i ci co nie zdarza musieli w samolocie stac. Przerazajace. I najgorsze jest wlasnie to, ze nawet z pierwszenstwem przelotu ciezko sie "dopchac" do bramki, bo wszyscy chca Cie zabic po drodze…[/quote]

Chyba ze dwa lata temu nabijaliśmy się z V-tecem z tego.
I wyszło na to, że oni się chyba boją, ze ten samolot im odleci jak sie nie pośpieszą… 😆 😆 😆
Januszyzm totalny, a jaki wstyd! 😈