Strona główna Działy Kultura i sztuka Janusze atakuja!!! Janusze atakuja!!!

#118348
Anonim
Nieaktywny

Jedną z rzeczy, która mnie irytuje jest to, że Hip Hop a w szczególności polski HH już dawno umarł;a raczej polski HH nigdy nie istniał!; było to zwykłe disco polo z innym bitem – nie licząc fenomenalnego Kaliber 44; czego kulminacją(śmierci HH) jest ostatni album NAS’a Hip Hop is Dead. Mniej więcej od tego momentu HH nie jest już prawdziwy, bo dużo wcześniej ze światowej areny zeszli wielcy raperzy. Dlaczego więc wszyscy dalej naśladują te afrykańskie szczekanie? Czy murzyni tańcza oberka lub krakowiaka? Czy jedli kiedys bigos?Nie! Więc dlaczego naśladujecie ich styl mówienia do rytmu zwany HH. Przez te wszystki lata jakie spędziłem z Hiphopem uświadomiły mi, że to oni powinni naśladować nasze style muzyczne – bo i chociaż ich dobre są ale tekst w nich zawarty jest głupi jak pustak na budowie, jednak w przeciwieństwie do polskiego tekstu, który potrafi cię doprowadzić na zwale do samobójstwa. Więcej rytmu panowie i może w końcu odbijemy się od szarej rzeczywistości muzycznej, która jest niczym innym jak kiepskim ksero.

P.S. Trochę więcej fantazji. Mamy 21 wiek. Ja lepsze kawałki nakręcałem jak były kasety wideo. I weżcie wyrzućcie ten alkohol z klipu…