Strona główna Działy Czarna lista NIESZCZĘŚLIWIE OSZUKANE:( NIESZCZĘŚLIWIE OSZUKANE:(

#119901
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
sergi2 wrote:

nowy_nowa wrote:

Naiwny jest kazdy!! Tyle ze jeden mniej drugi wiecej. Co do tolerancji to toleruje cyganow jak sa 100m odemnie. Nic do nich nie mam ale chwalic tez nie mam za co. Wystarczy ci? Narka

A widzisz i to jest ta roznica, ja nie toleruje oszustow, bandytow i chamow. Bo przestepczosc nie ma rasy. Tak samo w hu… moze cie zrobic Anglik, Pakistanczyk, Polak czy Afrykanczyk.

Czyli gdybys mial zatrudnic dajmy cygana do firmy, i nawet jesli bylby dobrym pracownikiem, nie zatrudnilbys go bo trzymasz sie od nich z daleka, czy bys idywidualnie ocenial kto jaki jest?[/quote]
Dokladnie tak jest. Wolal bym firme zamknac niz zatrudnic cygana lub polaka. To chciales wiedziec? To masz odpowiedz. I dodam ci ze zapewne nie tylko ja tak mysle!!!
I nie ze kogos oceniam jak piszesz tylko z doswiadczenia i zasady. Doszlo?! Mam nadzieje. Kazdy sobie rzepke skrobie. Narka

Kiedys w USA mialem firme budowlana. Szlo niezle dopoki cos mi nie odbilo i zamiast robotnych mexykanow i pourtorikanow ktos mnie namowil zeby zlitowac sie i zatrudnic polakow. Blad jakich malo. Pozalowalem szybko. Sytuacja powtorzyla sie w Australii ale tym razem czesi i polacy.
Tutaj kolega z dobrze prosperowal ze swoja budowlanka………dopoki nie zatrudnil polakow i weszedl w "umowy" z cyganami. Teraz siedzi bez grosza w polsce na zasilku. Koniec tematu dla mnie.