Strona główna Działy Czarna lista Nastepny Cwaniaczek!!! Nastepny Cwaniaczek!!!

#119987
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nowy_nowa wrote:

jackyl wrote:

i po co sie nowy podniecasz?

jest popyt (czytaj sa frajerzy), zatem znajduje sie i podaz (czytaj cwaniaczki). myslisz, ze to, ze Ty lamiesz prawo nie pobierajac za to oplaty, czyni Cie lepszym?

niestety, wynika ze tak wlasnie myslisz..

chociaz o ile dobrze pamietam, oferowales tu swego czasu podobne uslugi i to wcale nie za darmo.. a teraz co, konkurencja Cie wkurzyla? 🙂

Po pierwsze zle sobie przypominasz. Nigdy kasy za to nie bralem od nikogo. Oczywiscie jesli naprzyklad dodatkowa karta SD kosztuje dajmy na to 6 funciakow to ze swojej kieszeni tego nie zaplace jak jest potrzebna. Nie twierdze tez ze nie lamie prawa. Ale twierdze ze zarabianie na lamaniu prawa jest cwaniactwem. Konkurencja? Do czego? Ja robie jesli mam czas i ochote w ramach hobby i nikogo za to nie kasuje oprocz tego co sam kupic musze i przedstawiam rachunki na to. Wczesniej ustalam czy tak zrobic mozna. Wiec o jakiej konkurencji piszesz? Ten gosciu robi to dla zysku i to zysku od "swoich" na czyms co ma za darmo. To jest konkurencja? To jest oszustwo i wyludzanie. Co do frajerow i cwaniakow masz racje ale ja nie naleze do tych ktorzy takich omijaja bez komentarza lub nie daj boze, popieraja. Skoro ty potrafisz-twoj interes i twoje sumienie. Ja niestety nie potrafie. Basta. Narka.[/quote]

moglem zle pamietac, a nie chce mi sie szukac 🙂 a z konkurencja zartowalem odrobine.. 😉

co do frajerow i cwaniakow, widocznie faktycznie, nie potrafisz ominac bez komentarza [jak zreszta wielu tematow.. :D].. pogadasz sobie, popsioczysz przy okazji na polakow, wywolasz dyskusje na forum, ktora bedzie miala szanse wyladowac w erystyce.. 😉 tylko.. co to zmieni? 🙂

poki sie nikomu jakas wielka krzywda nie dzieje, ja wole olac, ominac, zignorowac.. nie do mnie nalezy uswiadamianie frajerow ani nawracanie cwaniakow. czyli lam prawo i pozwol je lamac innym.. nawet jak chca na tym zarobic 😛

8)