Strona główna Działy Czarna lista NIESZCZĘŚLIWIE OSZUKANE:( NIESZCZĘŚLIWIE OSZUKANE:(

#119989
Okul
Członek

Racja, trzeba przepracowac 12 miesiecy bez przerwy wiekszej niz 30 dni (lub byc full time student). co do ksiedza, to nie mowcie, ze liczylyscie, ze znajdzie Wam prace??? Jaki tam on jest to ja nie wiem czy lubi "brac" koperty ciezko mi osadzac, ale biurem pracy to on na pewno nie jest.Myslalem, ze moze zna jakies organizacje charytatywne, ktore mogly by Wam pomoc w najtrudniejszych chwilach. Wiem jedno, ze jesli zglosiscie sie do konsulatu, to predzej czy pozniej zakupia Wam bilet powrotny do Polski. Ba!nawet rzad brytyjski moze wam go zasponsorowac…I moze nie jest to wcale najgorsze rozwiazanie, bo tutaj nikt Was za reke wodzic nie bedzie a brak znajomoci jezyka nie pomaga. W Polsce sie przynajmniej jakos dogadacie i chyba lepiej znaje pieklo niz obce pieklo wydeptywac? Z praca nie bedzie lepiej, ba! Bedzie gorzej. Do swiat jeszcze sie jakos pokreci a potem, z tego co ludzie wypisuja na Forum i z tego co mowia statystyki wnioskuje, ze bedzie ciezko az do wiosny. Pracy moze nie byc az do marca i co wtedy?W tej chwili konkurencja na rynku jest tak duza, ze bez jezyka na prawde jest ciezko cos wysuplac. Moi znajomi Anglicy, ludzie po studiach chwytaja sie czegokolwiek, zeby tylko zarobic jakies pieniadze, jezdzac po calym kraju w poszukiwaniu pracy. A Wy jestescie tu zdane same na siebie (jak mniemam) bez zaplecza finasowego i praw socjanych.