Strona główna Działy Hyde Park W dzielnicy Beeston w Leeds przywitają Cię z nożem w ręce. W dzielnicy Beeston w Leeds przywitają Cię z nożem w ręce.

#122459
derailed
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Malgon wrote:

derailed wrote:

tech_kot wrote:

a co Ty Irus przeprowadziles sie z Chapel Allerton? 😉

ja na Beestonie milo wspominam swoj pierwszy miesiac w Leeds 😀 co nie zmienia faktu, ze bym tam juz mieszkac nie chciala…

do listy Deraileda dodalabym jeszcze Hunslet – niby jeden kolor i jedna 'masa’ (?), ale stanowczo odradzam mieszkanie tam, samo zlo slyszalam tez o Middleton…

Ja zawsze bylem na Moortown, zwlaszcza postcodowo 😆 . A ze chapel allerton jest za winklem to ludzie myla i tak tez przylepiaja…
Duzo ludzi nie rozroznia tez chapeltown od chapel allerton…[/quote]

Derailed, you wish 🙂
To jeszcze nie Moortown przeciez! Wiem gdzie mieszkam i nie wierze,ze LS17 az taaaaki ma zasieg 🙂 Szczegol – anyway z Beeston/Harehills nie ma porownania.[/quote]

Nie wish bo jednak moortown 😆
No ja chyba wiem jaki mam postcode 😆 Jak pisalem wczesniej Chapel allerton jest tuz za winklem 300 metrow od domu jest juz ls7 a ja jeszcze LS17…
Zreszta City Council sie upiera ze mortoown… 😉