Strona główna Działy Babski kącik Spotkania damsko-męskie Spotkania damsko-męskie

#122628
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
derailed wrote:

jackyl wrote:

derailed wrote:

SAMIRAHINI wrote:

derailed wrote:

SAMIRAHINI wrote:

Lo Jezusie Brodaty i Panienko Kryniczna razem do kupy wzieci, to juz do tego doszlo !:?: 😆 Przyjdzie mi przestac po sklepach w piatek chodzic albo kawy nie pijac w zwiazku z potencjalnym zagrozeniem, ktore moze wychynac zza roga 😉

Musiala bys miec pecha zeby przytrafilo Ci sie takie szczescie… :wink:[/quote]

No ba! Niemniej jednak postanowilam chadzac brzegiem ruczaju, sciezyna waska i omijac podstepne kapitalistyczne przybytki zwane sklepami zwlaszcza w piatki. Za tym ukrywa sie zarowno motyw bezpieczenstwa jak antyglobalistyczny protes.Precz z Chinskimi raczkami! 😆 :lol:[/quote]

Jakby ktos nie skumal, to Sami robi zakupy poza miastem i tylko w weekend, i made not in China 😀 😀 😀

Sami a jakbysmy Cie zaprosili na jeden z naszych wypadow to jest szansa ze sie zjawisz? :wink:[/quote]

w weekend ale nie w piatek, ze sobie pozwole doszczegolic.. 😉

wlasnie? 8)[/quote]

Dla mnie weekend jest od soboty, wiec wiesz… :wink:[/quote]

no wiem, ja nie shaolin 😉 ale kierowalem sie stara polska przyspiewka 'piatek, weekendu poczatek’.. 😀