Strona główna Działy Finanse karty autobusowe karty autobusowe

#123198
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
karciarz wrote:

lewa raczej nie byla bo porownywalem z moja i jak mowie miala hologramy i wszystko. a nawet jesli to skoro nie widac roznicy to po co przeplacac 8)
nikt nie ma namiaru? podobno gdzies ogloszenia sa 😕

No sa ogloszenia. A wiesz kto je daje? Wlasnie tajniacy. Zeby takich ja ty i innych wylapac. Gratuluje pomyslu i oby wiecej takich. W zeszlym roku w porozumieniu z ITV1 zrobiono "edycje" wygranych w teleturniejach. Zaproszenia wyslano………………..poszukiwanym za rozne wykroczenia, uchylajacym sie z postanowien sadow. Nawet limuzyne wynajeto z kierowca i znanym moderatorem zeby tych do konca niewierzacych dowiezsc po "wygrana" do TV. Tam czekala za kurtyna policja a programu nigdy nie bylo na antenie. W ten sposob zgarnieto wszystkich za jednym zamachem, bez poszukiwan. Mam nadzieje ze powtorza "edycje" programu oraz ze coraz wiecej "ogloszen" sie okaze o biletach,kartach na koncerty itd.itd.