Strona główna Działy Dziecko bajkach o gejach?!? bajkach o gejach?!?

#123557
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fiziol wrote:

derailed wrote:

fiziol wrote:

jackyl wrote:

fiziol wrote:

zauwaz wlasnie, ze to rodzice sa dla dziecka najblizszymi kregami podczas dojrzewania, szczegolnie wczesnego..

tak,tak ,ale jak znajduje sie w wieku buntowniczym narzuca juz wlasne zdania calkowicie odrebne od rodzicow.

ja nie toleruje gejow i bede wpajac mojemu dziecku ze to nie jest normalne.
sorki…tolerowalam ich.calowali sie na ulicy-ok; zaczeli robic manifestacje na ulicach-ok;chca legalizowac zwiazki-ok;
ale do cholery jasnej nie wytrzymalam jak zaczeli sie starac o adopcje!!!
od teraz jestem przeciwnikiem calego tego gejostwa i cieszy mnie to, ze kosciol tak samo tego nie toleruje bo to juz za daleko zaszlo.
a ksiazki o gejeach to istna glupota!!!
dzieci od tego maja dziecinstwo, zeby nie zaprzatac sobie glowy doroslymi sprawami.muminki,kreciki i inne tam- tak.ksiazki o gejach stanowcze BE!

a to jak juz nauczysz dzieci ze geje sa be, uwazaj, zeby Ci w ramach buntu pozniej nie wybraly drogi kochajacych inaczej.. ;)[/quote]

moja corka gejem??!!
nie strasz:)[/quote]

Nie boj sie, zawsze mozesz ja oddac na nauki do Jack’a, on Ci juz corke nawroci na dobra orientacje… 😆 😆 :lol:[/quote]

ja nigdzie swojej corki nie oddam!!tym bardziej jak jest cos wspolnego z gejostwem[/quote]

😆 😆 😆 😆 😆 😆

a zrozumialas co derailed mial na mysli czy nie bardzo? 😀