Strona główna Działy Dziecko bajkach o gejach?!? bajkach o gejach?!?

#123599
nasturcja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
derailed wrote:

Kolego?? A przeciez sie nie znamy… 😉

"robic komus wode z mózgu" znaczy próbowac kogos ogłupic, manipulowac kims – wiec to chyba nie obraza a wrecz przeciwnie…
😉 W moim poscie wiec zwracam sie z prosba do Jack’a aby Cie nie oglupial i nie manipulowal…

To gdzie ta obraza? 😉

PS. A o lunchu to ja zaczalem, nie Jack… Jak sie doczytasz troche dokladniej to zobaczysz ze prowadzilem z Jack’iem rozmowe na troche inny temat, i stad tez to nieporozumienie…

😈 😈 😈 sprawdzasz moją cierpliwość? Wiem, co to znaczy robić komuś wodę z mózgu. Jestem już trochę "za stara" na takie sugestie, dlatego napisałam, że obraziłeś moją inteligencję. Owszem, z lunchem ty zacząłeś. Stwierdziłeś, z resztą bardzo słusznie że "(…) Nie twierdze ze nie, na forum jest trudno o jednoznacznosc… Na lunchu bysmy sie dogadali szybciej… Wink". Trochę sobie popisaliście z Jackiem o lunchu, a ja, żeby uniknąć dalszych niedopowiedzeń, napisałam baaaaardzo długie posta, który jest odzwierciedleniem moich poglądów. Jack zażartował: "nie lepiej bylo do tego lunchu poczekac z wywodami..? Wink", na co ja odpowiedziałam żartem: "Wiesz o czymś, o czym ja nie wiem? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing", a ty na to żeby mi Jack nie robił wody z mózgu. Mam nadzieję, że teraz już rozwiałam wszystkie twoje wątpliwości. 😉