Strona główna Działy Śmietnik Fajny artykul "O upokarzaniu kobiet" i takie tam.. Fajny artykul "O upokarzaniu kobiet" i takie tam..

#123904
derailed
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Sandgirl wrote:

derailed wrote:

Sandgirl wrote:

derailed wrote:

Sandgirl wrote:

chodzilo mi o to ze gdybys mnie zobaczyl – czy to w czasach nastoletnich czy wczesnych 20tych to nigdy bys nie powiedzial ze jestem 'metalem’ – no moze gdybys popatrzyl na moje obuwie 😛
nie chodzilam w skorach ani na czarno… chociaz mam jedna koszulke Metalliki – juz prawie 10 lat (taka znoszona ze juz jej nie nosze, ale trzymam na pamiatke 🙂 ) no i jezdzilo sie na 'rockoteki’ tez… wiec moze i bylam metalem ale takim umiarkowanym 😛

A tsa koszulka to wyprana od 10 lat czy taka jeszcze przepocona od noszenia…
Pytam bo wiesz, kazy metal inny… :wink:[/quote]

nie no, swojego potu to raczej nie trzymam na pamiatke ;)[/quote]

Twoj mialem na mysli tylko po czesci…[/quote]

a kogo innego pot moglby byc na mojej koszulce? :O[/quote]

Nie pytaj mnie, ja nie wiem z kim Ty sie bujasz… 😉