Strona główna Działy Śmietnik Fajny artykul "O upokarzaniu kobiet" i takie tam.. Fajny artykul "O upokarzaniu kobiet" i takie tam..

#123960
fiziol
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nowy_nowa wrote:

efkolaia wrote:

fiziol wrote:

efkolaia wrote:

po polsku nie umiesz pisac po niemiecku nie umiesz pisac. przykre. jesli juz chesz komus w innym jezyku naublizac sprawdzaj pisownie. http://www.urbandictionary.com/define.php?term=fick+dich+ins+knie

sorki, ale nie zgodze sie.w Niemczech wlasnie tak mowia i w zadnym slowniku tego nie sprawdzisz:)

to tak jak na przykladzie po Polsku : "Tam pisze" i tak wszyscy to mowia, wiedzac, ze poprawnie powinno sie wymawiac "tam jest napisane".
Wyjasnilam Ci to najprosciej jak moglam:)[/quote]

no coz ja tylko sprawdzilam google bo mi cos nie gralo, jakos nawet na niemiecko jezycznych stronach nie wyswietla tego sie to wyrazenie w ten sposob . a 'tam pisze’ jakos idzie znalezc. rozumiem ze niemcy wyrazaja sie w sieci tylko poprawym jezykiem 🙂

i strona ktora podalam zajmuje sie wlasnie slangiem miedzy innymi, niekoniecznie poprawna wymowa wiec tym sie kierowalam[/quote]
W naszym sloganie znaczy to pier…. sie w kolano. Teraz zalapales jeden z drugim? I bylo to do nasturcji to co sobie inni tym glowe zawracaja? Jezyka ojczystego chcesz mnie uczyc sieroto za pomoca google? eh……szkoda pisania.[/quote]

Bijcie sie:D