Strona główna Działy Śmietnik Fajny artykul "O upokarzaniu kobiet" i takie tam.. Fajny artykul "O upokarzaniu kobiet" i takie tam..

#123962
nasturcja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nowy_nowa wrote:

W naszym sloganie znaczy to pier…. sie w kolano. Teraz zalapales jeden z drugim? I bylo to do nasturcji to co sobie inni tym glowe zawracaja? Jezyka ojczystego chcesz mnie uczyc sieroto za pomoca google? eh……szkoda pisania.

Załapałam już wczoraj, bezpośrednio po przeczytaniu tego na czacie. Widzisz, nowy_nowa tak to już z nami Polakami jest, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego… Twoje chamstwo zawsze pozostanie chamstwem, bez względu na to, w jakim języku będziesz obrażać inne osoby i bez względu na to, jakiej jesteś narodowości. Możesz mnie za tego posta zbluzgać, ile chcesz, spływa to po mnie, bo jesteś nic nie wartym człowiekiem. Jesteś tylko zwykłym forumowym pieniaczem, który pisze tu tylko po to, żeby pokazać swoją inność we wszystkim.