Strona główna Działy Śmietnik pomocy pomocy

#124648

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
derailed wrote:

pchla_szachrajka wrote:

derailed wrote:

A goglowalas?

Chocby ten:

http://www.just-dial.com/pages/cheap-calls-from-vodafone.aspx

a tak zapytaj google:

cheap calls from vodafone to poland

i dostaniesz to:

http://www.google.co.uk/#hl=en&ei=zeiwS5C6FIbv4gbAmrnfDw&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CBAQBSgA&q=cheap+calls+from+vodafone+to+poland&spell=1&fp=23e9d7872b349109

i szperaj… 😉

Chodzi o to, ze ja nie jestem typem szperacza…i myslalam, ze moze ma ktos cos wyprobowane i sprawdzone 😉 No ale wychodzi na to, ze szperania nie unikne, dzieki w kazdym badz razie, widzisz, mnie sie nawet googlowac nie chcialo.. :D[/quote]

Czyli jestes len…

Az sobie postanowilem zalaczyc to bo mnie rozbawilo ciuteczke:

Leń – osobnik o rozleniwionym spojrzeniu, które całe życie widzi z perspektywy jednego miejsca – kanapy. Prawdziwego lenia jeszcze nikt nigdy nie widział. Powód? Rejon występowania takiego osobnika to tylko i wyłącznie jego własny dom. Czasami można go gdzieś widzieć z daleka, ale przy bliższym podejściu można od niego usłyszeć Nie chce mi się! i cień zmierzający do własnego mieszkania.

Przykladowe powiedzenia lenia:

* Weź spierdalaj!
* Zrób to za mnie.
* Nie chce mi się.
* Jestem taki zarobiony.
* Nie mam czasu.
* Zara bede.
* Zawsze wszystko ja muszę robić!
* Ja tutaj pracuje…[/quote]

Haha, a to dobre 🙂 A definicja czyjego autorstwa ? 8)

Ja tam jestem leniem mieszczacym sie w granicach normy, o spojrzeniu wrecz przeciwnym do rozleniwionego 😈