Strona główna Działy Babski kącik Co na odchudzanie – diety, tabletki, siłownie Co na odchudzanie – diety, tabletki, siłownie

#124745
chomik
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
jackyl wrote:

chomik wrote:

Justynka wrote:

znacie jakies tabletki, spalacze tłuszczu czy cos w tym stylu, coc co mozecie polecic? Z góry dziekuje

Ja bylam na Lipotrimie przez dwa tygodnie – chudnie sie, ale trzeba miec silna wole 🙂

Lipotrim – wystepuje w saszetkach o czterech smakach lub flapjack. Mozesz wypic tylko trzy takie szejki z saszetek dziennie lub 2 + flapjack. Do tego trzeba pic 2.5 litra wody i tyle – koniecznie nic wiecej.

Kategorycznie niewolno tykac zadnego jedzenia. Saszetki kupuje sie w aptece. Ja zrzucilam 5-6 kg, moja znajoma w taki sposob 8 kg ale ona byla grubsza wiec miala latwiej.

pozdrawiam[/quote]

a jak z efektem ziomalskim yol yol? :P[/quote]

Jak zaczelam jesc, schudlam dodatkowo jeszcze 3 kg – jak sie nie objadasz hamburgerami i pizza to niema jo-jo.