Strona główna Działy Dziecko Piasek do piaskownicy Piasek do piaskownicy

#125080
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
ela1981 wrote:

nowy_nowa wrote:

podjedz na wieksza budowe ( jest ich kilka aktualnie w leeds) i pogadaj z superwaizorem moga zalatwic z dostawa po cenie hurtowej.

piasek budowlany jest inny niz piasek do zabawy dla dziecka (skoro do piaskownicy) wiec nie wiem czy to dobry pomysl[/quote]
szanowna elu. kupowalem kiedys w podobnych miejscach piasek i uwierz mi ze nie rozni sie prawie niczym w tym z piaskownicy. oczywiscie jesli sie odrazu powie w jakim celu sie go kupuje ( sa rozne rodzaje grubosci "kamyczkow" oraz czystosci ). to moje zdanie a kazdy niech robi jak uwaza. kolezanka spytala wiec odpowiedzialem co wiedzialem,reszta jej sprawa. pozdrawiam.