Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat Nowt Temat

#125556
Anka13
Participant

bry bry 🙂

Ropa pekla wczoraj i juz nie boli, jadlam zupe i nagle bum, czuje smak krwi – no myslalm ze zwymiotuje, ale wycisnelam cala rope(2 paczki chusteczek poszly) oczywiscie nie wiem jak to zrobilam ale cala buzie we krwi mialam, ale w sumnie nie bolalo to…..i juz nic nie boli 🙂 zeszla opuchliznam jest teraz tylko ranka w buzi i tyle 🙂

NIka tak odpisala, ze my nie mamy wlasnego zycia, ze ciagle na necie siedzimy, ze to my sie przejmujemy i takie tam…..ze to nie ona jest falszywa, ze to nie ona do mnie byla mila na NP a na PW wypisywala rozne dziwne rzeczy….to ja jej na to wprost powiedzialm, ze mnie to nie obchodzi, ze ja naprawde mam zycie po tym wirtualnym i ze prawdopodoebnie nigdy nie spotakam sie w rzeczywistowsci z zadna z was i tak naprawde nie obchodzi mnie to co tak naprawde o mnie myslicie, ze dobrze mi tak jak jest i ze nawet nie chce wiedziec co tam miedzy soba na moj temat piszecie bo to nie isitone, te temat to fajna odskocznia od pracy, milo sie pisze, gada, dzieli jakims szczesciem(patrz zmiana domku) i nieszczesciem(patrz ropa na dziasle)…..i jest mi dobrze takjak jest. Ale nie lubie jak ktos mi narzuca swoje widzimisie pozniej sam je zmienia, nie lubie jak ktos dla zabawy wprowadza "dramaturgie" i jakies klutnie w przyjemnym temace wiec sie wypisuje…..
zyczylam jej tez szczescia i nie szukania dziury w calym…..
odpisala ze jest szczesliwa ma kochajacego meza i corke….

Nic juz jej nie napisze bo to nie ma sensu, zakonczylam calkiem moj konakt z pania I. i to by bylo na tyle, nie mam zamiru sobie wicej glowy tym zawracac, mam wazniesze sprawy na glowie…….