Strona główna Działy Praca Polskojęzyczni pracownicy w agencjach pracy Polskojęzyczni pracownicy w agencjach pracy

#126114
Indra
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
gosia.ino wrote:

dzieki za odpowiedz . chodzi mi tylko o agencje pracy,a tam chyba nie potrzeba cv. pracowalam tutaj w leicester kilka lat i pierwsze slysze zeby w agencji potrzebowali cv. Prosze o podanie tylko adresu jakiejs agencji w ktorej moglabym sie zarejestrowac. to beda moje pierwsze kroki w leeds takze nawet nie wiem gdzie mam tego szukac, jesli znajde kilka agencji to prace tez mam nadzieje ze znajde,nie chce isc na latwizne zeby ktos za mnie to robil tylko prosze o adresy agencji,np ta Javelin o ktorej rozmawialiscie albo jakies inne. z gory dzieki. Pozdrawiam

W agencji pracy nie potrzebuja CV? 😯 😯 😯
Szukanie pracy przeze mnie niedlugo przerodzi sie w nalog i w zyciu nie slyszalam, zeby jakakolwiek agencja chciala rozmawiac z interesantem bez CV. No chyba, ze jak Derailed napisal, zalezy od pracy. Agencji w Leeds jest od groma, wklep w google. Chcac podac Tobie adresy agencji my musielibysmy zrobic to samo, wiec?