Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

WAŻNE! Spotkanie w Polskim Ośrodku
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PG_Investigations

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 8:40 am    Temat postu: WAŻNE! Spotkanie w Polskim Ośrodku Odpowiedz z cytatem

Witam,

22 kwietnia 2017 odbędzie się spotkanie z Przemysławem Wiplerem.
Spotkanie odbędzie się w Polish Catholic Centre przy Newton Hill Road w Leeds! Start o godzinie 14.00.

Pozdrawiam

Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
EUPHORIA

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to bardzo ciekawe , jako, ze Przemyslaw W. , no wlasnie, prosze zaintersowanych zajrzec do wikipedia pt postepowanie karne na kartach tego pana, wystarczy wpisac imie i nazwisko goscia, wyswietla sie wszystko wiec...nie rozumiem dlaczego zaproszenie wiec, z jakiego powodu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
PG_Investigations

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EUPHORIA napisał:
a to bardzo ciekawe , jako, ze Przemyslaw W. , no wlasnie, prosze zaintersowanych zajrzec do wikipedia pt postepowanie karne na kartach tego pana, wystarczy wpisac imie i nazwisko goscia, wyswietla sie wszystko wiec...nie rozumiem dlaczego zaproszenie wiec, z jakiego powodu...

Ale co bardzo ciekawe? Nie bardzo rozumiem do czego się odnosisz... Czy w moim informacyjnym poście jest coś napisane więcej?
Wiadomość czysto informacyjna. To nie jest post zachecajacy do dyskusji na temat czyjejś kariery politycznej, zachowania, itd.
Jesli masz jakies kwestie warte poruszenia to prosze się udac na spotkanie i uprzejmie Pana Przemysława zapytać. Myślę że kazde sensowne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Ja nie jestem jego reprezentantem, nie jestem członkiem partii, nie nawołuje, nie każę nikomu na spotkanie iść. Po prostu informuję bo czasem komuś może umknąć. Kazdy sam podejmuje decyzje czy spotkanie go interesuje.

Reasumując, prosze się powstrzymać od zbędnych komentarzy... bo to nie miejsce i czas. Na spotkaniu można Pana Wiplera atakowac do woli.

Pawel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
azkeel

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Euphori chodzi pewnie bardziej o to, ze ktos organizuje spotkanie z jakims pospolitym przestepca o czym nas tu uprzejmie poinformowales. Nikt nie ocenia ani nie gani, po prostu takie jakies to dziwne bo chyba ludzie nie maja w zwyczaju spotykac sie z przestepcami i zadawac im pytan. Inaczej mowiac, co ma na celu takie spotkanie z przestepca? Co mozna ciekawego od przestepcy wyniesc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: +1 [+] [-]
PG_Investigations

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azkeel napisał:
Euphori chodzi pewnie bardziej o to, ze ktos organizuje spotkanie z jakims pospolitym przestepca o czym nas tu uprzejmie poinformowales. Nikt nie ocenia ani nie gani, po prostu takie jakies to dziwne bo chyba ludzie nie maja w zwyczaju spotykac sie z przestepcami i zadawac im pytan. Inaczej mowiac, co ma na celu takie spotkanie z przestepca? Co mozna ciekawego od przestepcy wyniesc?

Szanowny Panie azkeel, czytam Pana posty od dłuzszego czasu. O ile w wielu wypowiedziach wykazuje się Pan merytoryką, o tyle w tym przypadku nie bedę ze względu na szacunek do czytelników określał to czym Pan się wykazuje...
Zacytuję tylko:
"Nazywanie kogoś "pospolitym przestępcą" jest co najmniej ryzykowne, czy wręcz obwarowane możliwością poniesienia konsekwencji prawnych. Określenie to ma zabarwienie pejoratywne i może się skończyć wniesieniem, przeciwko osobie go używającej, pozwu do sądu cywilnego o naruszenie dóbr osobistych osoby, do której zostało skierowane i która poczuła się tym urażona."
"Jednostkowe skazanie, jakkolwiek negatywne w odbiorze społecznym, nie uprawnia do określenia skazanego mianem "pospolitego przestępcy"
Przypuszczam że uzywa Pan słó których znaczenia do końca Pan nie rozumie, albowiem pospolity tj. często się zdarzający (za Słownik Języka Polskiego pod redakcją prof. Mieczysława Szymczaka PWN Warszawa 1998) został uzyty tu błędnie. Z posiadanych informacji wiem że Pan Przemysław Wipler został skazany tylko jednym wyrokiem, który jest prawomocny.
Wydaje mi się że szczytem hipokryzji jest tu pisanie w jednym poście o tym że nieocenia się kogoś ani nie gani, nazywając kogoś w poprzedzającym zdaniu nieuprawnienie "pospolitym przestępcą".

Dodatkowo śmiem twierdzić że każdy kto zobaczył ten post informacyjny ma dostęp do internetu i potrafi zrobić tzw. "research" zanim uda się na spotkanie z kimkolwiek. Nikt nie potrzebuje zbędnych rad. Pan Przemysław Wipler jest na tyle znaną postacią że powinnismy kwestie udziału w spotkaniu pozostawić każdemu do indywidualnej oceny.

Nie potrafię odpowiedzieć co ma na celu takie spotkanie, wszak jednak spotkania, nawet z przestępcami (zwłaszcza publiczne) wg. mojej wiedzy nie są póki co zakazane. Jesli posiada Pan inną wiedzę to prosze się podzielić nią.
Nie potrafię też powiedzieć co ciekawego można wynieść z takiego spotkania, bo to kwestia indywidualna. Każdego do udziału motywują inne pobudki. Może ktoś chciałby posłuchac co Pan Przemysław Wipler ma do powiedzenia, może ktoś chciałby zadać mu pytanie, a może ktoś zechce przyjść publicznie i nazwać go "pospolitym przestępcą" właśnie. Z ogromną chęcią chciałbym zobaczyć Pana Panie azkeel występującego publicznie na tym spotkaniu. Póki co takie pisanie tutaj bez cywilnej odwagi nazywać można tchórzostwem...

Reasumując:
- brakuje Panu znajomości podstawowych pojęć których Pan używa,
- brakuje Panu zrozumienia poprzedniego postu (który mówił o tym że post nie jest zachętą do dyskusji),
- wykazuje się Pan hipokryzją,
Mam nadzieję że do tej listy nie bedę musiał dopisywac tchórzostwa i zjawi się Pan naspotkaniu 22 kwietnia i przedstawi swoje zarzuty publicznie.

Zastaawiam się co ciekawego mógłbym wynieść ze spotkana z Panem, Panem azkeel. Chciałbym też zobaczyć ile osób przyszł by na takie spotkanie. Zdawało by się że posiada Pan wiedzę w kilku dziedzinach. Proszę więc zorganizować spotkanie - oferuję pomoc w informowaniu ludzi o tym spotkanu identyczną jak w tym przypadku aby było sprawiedliwie.
Chętnie zobaczę jakie tłumy będzie Pan w stanie zaciekawić swoją osobą, wiedzą, elokwencją i wyzej wymienionymi cechami.

Póki co stracił Pan wizerunkowo więcej niż Pan Wipler niezłożeniem apelacji od wyroku... (kazdy mądry kto przeczyta ten post napewno zrozumie o co mi chodzi).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: -1 [+] [-]
azkeel

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuu... wyglada, ze trafilem Ci na nerwa.

Napisze zatem inaczej. Ten czlowiek jest skazany prawomocnym wyrokiem za przestepstwo pospolite i w moich oczach jest pospolitym przestepca i nie obchodzi mnie czy zlamal prawo raz czy kilka razy. Tak sie sklada, ze mam bardzo wysoko postawione wymagania co do politykow wybranych w demokratycznych wyborach. Moim skromnym zdaniem, jako najwazniejsze osoby publiczne maja byc nieskazitelne i maja swiecic przykladem dla reszty spoleczenstwa. Polityk skazany prawomocnym wyrokiem powinien trafic na smietnik historii a nie urzadzac spotkania. Jaki przyklad daje ktos taki spoleczenstwu?

I nie chodzi tutaj o zadne preferencje polityczne bo szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia ktora opcje Pan Wipler reprezentuje. Chodzi bardziej o pewne podstawy moralne, ktore zostaly mi wpojone od dziecka i ktorych do dzisiaj sie trzymam. Zlodziej to zlodziej, bandyta to bandyta i nie ma tutaj miejsca na zadna dyskusje. Polityk z prawomocnym wyrokiem za przestepstwo to jakis oksymoron.

Nie ma sie co unosic. Kazdy ma prawo spotykac sie z kim chce ale inni maja prawo wyrazic swoje zdziwienie, ze przestepca urzadza publiczne spotkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: +1 [+] [-]
Krzysztof

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Brawo azkeel tak trzymac...zycie jest o wiele mniej skaplikowane niz nam sie wydaje..
Biale jest biale ..kobiety czekaja w domu a [!!cenzura!!] stoja za plotem cytujac klasyka...a jak PG Investygation chce sie popuszczac politycznie to ja proponuje aby bez pardonu rugowac jego ulotki z naszych sklepow...brac z wystawki po garsci i do wora , kosza haha
Wolnoc Tomku w swoim domku..

Wesolych Swiat Chlopaki....i Wiplerowi tyz po katolicku zycze kasacji wyroku...

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: -1 [+] [-]
Krzysztof

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Euphoria.

Dzieki za riposte do PG Investigations..w tym kraju ktos z prawomocnym wyrokiem umiera politycznie..No chyba ze PG zaprasza na spotkanie z p.Wiplerowa w sprawie wypiekow swiatecznych...Moze tym razem p.Wipler nadzieje sie na patrol W.Yorkshire Police..w mojej wizji beda to 2 policjantki,Pakistanka i Murzynka ale beda jaja wielkanocne...

Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: -1 [+] [-]
janax

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre z tymi ulotkami Very Happy . A ja uważam że z takimWiplerem można się spotkać , dlaczego ? No może powie jak zdefraudować kasę fundacji , zatrudnić żonę na lewo w Brukseli , a w związku z tym ubiegać się o 15 tys na dzieci , no i najważniejsze jak to zrobić , że po rozrubie w centrum miasta(po pijaku) zorganizować tv konferencję i oskarżyć policjantów o napaść . Myślę że wiem co odpowie Very Happy . Trzeba być odpowiednim politykiem , w odpowiednim kraju Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -2 [+] [-]
Krzysztof

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jaki elektorat taka klasa polityczna.Moze kiedys znajdziemy na forum posta pt.
Wazne spotkanie np.z ksiedzem skazanym za pedofilje.
A moze umowic sie na priv i pojsc posluchac sznownego pana Wiplera to moglo by byc ciekawe doswiadczenie.

Pozdro.
Powrót do góry
EUPHORIA

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bardzo rozumiem, jak to powstrzymac sie od zbednych komentarzy, to jest forum i kazdy z uzytkownikow ma prawo wyrazac swoje wlasne zdanie, a nawet 'komentarz' ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
EUPHORIA

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powyzsze dotyczylo wypowiedzi PG Inv...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
janax

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie zgadzam się ze stwierdzeniem -- jaki elektorat , taka klasa polityczna -- jednak cały czas dokucza mi jedna myśl . Mamy przecież XXI wiek , granice otwarte na cały świat , podobno wykształconych ludzi . Więc dlaczego w tym nadwiślańskim kraju nadal biją dzwony oznaczające czas dziesięciny .(czyt . ciemnogród)
Powrót do góry
PG_Investigations

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azkeel napisał:
Uuu... wyglada, ze trafilem Ci na nerwa.

Napisze zatem inaczej. Ten czlowiek jest skazany prawomocnym wyrokiem za przestepstwo pospolite i w moich oczach jest pospolitym przestepca i nie obchodzi mnie czy zlamal prawo raz czy kilka razy. Tak sie sklada, ze mam bardzo wysoko postawione wymagania co do politykow wybranych w demokratycznych wyborach. Moim skromnym zdaniem, jako najwazniejsze osoby publiczne maja byc nieskazitelne i maja swiecic przykladem dla reszty spoleczenstwa. Polityk skazany prawomocnym wyrokiem powinien trafic na smietnik historii a nie urzadzac spotkania. Jaki przyklad daje ktos taki spoleczenstwu?

I nie chodzi tutaj o zadne preferencje polityczne bo szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia ktora opcje Pan Wipler reprezentuje. Chodzi bardziej o pewne podstawy moralne, ktore zostaly mi wpojone od dziecka i ktorych do dzisiaj sie trzymam. Zlodziej to zlodziej, bandyta to bandyta i nie ma tutaj miejsca na zadna dyskusje. Polityk z prawomocnym wyrokiem za przestepstwo to jakis oksymoron.

Nie ma sie co unosic. Kazdy ma prawo spotykac sie z kim chce ale inni maja prawo wyrazic swoje zdziwienie, ze przestepca urzadza publiczne spotkania.

Tu nie chodzi o nerwy bo nie zwykłem denerwować się takimi osobami. Rozumiem że potraktował Pan ten temat jako możliwość urzadzenia sobie wycieczki osobistej do Pana Wiplera. Tylko dlaczego wmieszał Pan w to osobę która z partią Wolność (jak wyżej wspomniałem) nie ma związku.
Czy tak ciężko przychodzi Panu rozumienie słowa pisanego?
Naprawdę nie interesuje mnie to jak Pan to wszystko sobie pisze, ja operuje faktami, Słownikiem Języka Polskiego i wykładnią prawa.
Śmiem jednak twierdzić że to ludzie a nie Pan ocenią kto i kiedy trafi na śmietnik historii. Prosze więc nie uzurpować sobie do tego prawa... Zwłaszcza że nie zapoznał się Pan nawet z okolicznościami tego jak przebiegało zdarzenie za które Pan Wipler został skazany oraz w jakich okolicznościach zapadł wyrok. A wystarczyło zrobić małe rozeznanie... napewno pozwoliło by to Panu opowiedzieć się po właściwej stronie... Mając na uwadze omylność polskich organów sprawiedliwości osobiście wolę zawsze poznać sprawę całościowo zanim wypowiem się publicznie.
Podsumowując Pana wypowiedz: tak, ma Pan prawo się wyrazać swoje zdziwienie ale proszę zachowywac się obiektywnie a nie szukać kazdej możliwej okazji aby siać wrogą propagandę - bardzo prawdopodobne że reprezentuje Pan jakis lewacki obóz polityczny. Taką skryta nienawiścią kierują się właśnie sympatycy tych opcji politycznych. Niby mili, pomocni, filantropi (udziela się Pan na forum) a tak naprawdę wykorzystują to aby wprowadzać ludzi w błąd odnośnie stanu faktycznego w kwestiach politycznych.
Jeszcze raz apeluję o nieprowokowanie dyskusji politycznej bo to nie od tego jest to forum. To jest forum polonijne a post miał funkcję informacyjną tylko i wyłacznie z racji tego że wydarzenie o którym informuję dotyczy miejsca zamieszkania wielu uzytkowników. Proszę zauwazyć ze tam nigdzie w poczatkowym poscie nie ma żadnego zaproszenia, nawoływania, nakazu aby na to spotkanie się udać. Z postu neutralnego wciągając mnie w bezsensowną dyskusję zrobił Pan śmietnik!

Krzysztof napisał:
Witam.

Brawo azkeel tak trzymac...zycie jest o wiele mniej skaplikowane niz nam sie wydaje..
Biale jest biale ..kobiety czekaja w domu a [!!cenzura!!] stoja za plotem cytujac klasyka...a jak PG Investygation chce sie popuszczac politycznie to ja proponuje aby bez pardonu rugowac jego ulotki z naszych sklepow...brac z wystawki po garsci i do wora , kosza haha
Wolnoc Tomku w swoim domku..

Wesolych Swiat Chlopaki....i Wiplerowi tyz po katolicku zycze kasacji wyroku...

Pozdro

Czytam ten post i sam nie mogę uwierzyć do jakiego to odczłowieczenia, upodlenia, poniżenia a nawet zbydlęcenia moga się posunąć niektórzy Polacy w Anglii. Jestem zdruzgotany jak wogole honor pozwala Panu pisac takie bezsensowne rzeczy.
Jak juz chce się Pan wysławiać publicznie to prosze nauczyć się chociaż przepisywać nazwy poprawnie - tego ucza w podstawówce (tak tak, literka po literce). Nikt tu się nie "popuszcza" jak to Pan okresla (do końca nie wiem nawet co ma Pan na mysli). Pierwszy post byl neutralny i czysto informacyjny ale niektórzy ludzie poczuli chęć wykazania się dyskusją na świetnym poziomie, obnazając przy tym swoje przywary... A szkoda, bo intencja była inna - czysto informacyjna.

Panie Krzysztofie jeśli czuje Pan potrzebę niszczenia czyichs materiałów reklamowych (wizytówek a nie ulotek, jesli Pan nie zauważył) to prosze bardzo. Aby ułatwić Panu to poniżające zadanie, jako ze znajduje się tam numer telefonu proszę mieć za grosz odwagi i zadzwonić pod wskazany tam numer a podam Panu pełną listę miejsc (a trochę ich jest) w których znajduja sie stojaki z wizytówkami z dokładną lokalizacją, adresem.
smieszą mnie tacy ludzie którzy emanują taką nienawiścią a w nastepnym zdaniu zycza komuś wesołych świąt... To takie niespójne.
Rozumiem że chce Pan wolnosci w swoim domku... Prosze jednak nie zapominać że niszcząc czudze materiały reklamowe które nie znajdują się w Pana posiadaniu nie postepuje Pan sprawiedliwie. Jedyną osobąktóra powinna usuwac takie materiały jest własciciel sklepu albo osoba która je tam umiesciła. Tak informacyjnie - kazdy z włascicieli wyraził zgodę, te materiały nie wylądowały tam "na dziko". Prosze wyrzucać te materiały reklamowe do woli, prosze jednak pamiętać że w praktycznie kazdym miejscu znajdują się kamery monitoringu. Koszt stojaka z wizytówkami to nie więcej niz 2 funty... Moze Pan sobie przywłaszczyć stojak zeby dokonac całkowitego spełnienia w swojej misji. Szkoda tylko że ma Pan jedynie tyle odwagi... Skoro tam sa dane kontaktowe to może Pan swoje negatywne emocje wyrazić w inny sposób - to do czego Pan publicznie nawołuje jest najzwyklejszym tchórzostwem, w dodatku motywowanym jakimiś problemami psychicznymi. Bo cóż jest winna jakas wizytówka tego że jej własciciel umiescił post informacyjny na polonijnym forum.
Jak chce Pan się trochę wykazać to może Pan zrobić coś bardziej spektakularnego, może spalić mi dom, samochód, zaatakować DDoS-em moja stronę internetową, napaść mnie, wymalowac spay-em obrazliwe napisy na miescie oczernaijące mnie, no nie wiem... (rada na Pana poziomie - przypuszczam że może Pan z niej nawet skorzystać patrzac na Pana poziom zdegenerowania). To chyba tyle odnośnie tego postu...

Krzysztof napisał:
Witaj Euphoria.

Dzieki za riposte do PG Investigations..w tym kraju ktos z prawomocnym wyrokiem umiera politycznie..No chyba ze PG zaprasza na spotkanie z p.Wiplerowa w sprawie wypiekow swiatecznych...Moze tym razem p.Wipler nadzieje sie na patrol W.Yorkshire Police..w mojej wizji beda to 2 policjantki,Pakistanka i Murzynka ale beda jaja wielkanocne...

Pozdro.

Dziekuje Pan za riposty? Aż takiego poparcia Pan szuka? Szkoda że te poparcie można policzyć na palcach jednej ręki... Na spotkanie z Panem Wiplerem przychodzi zwykle od kilkudziesięciu do kilku tysięcy razy więcej ludzi niz tutaj łaczy się z Panem w misji hejtu...

Zastanawia mnie tylko ten brak odwagi... bo o ile ja podpisuję się na materiałach własnym imieniem i nazwiskiem o tyle Szanowni Państwo nie mają juz tyle odwagi... Czyżby ta siła tkwiła w anonimowości...?

janax napisał:
Dobre z tymi ulotkami Very Happy . A ja uważam że z takimWiplerem można się spotkać , dlaczego ? No może powie jak zdefraudować kasę fundacji , zatrudnić żonę na lewo w Brukseli , a w związku z tym ubiegać się o 15 tys na dzieci , no i najważniejsze jak to zrobić , że po rozrubie w centrum miasta(po pijaku) zorganizować tv konferencję i oskarżyć policjantów o napaść . Myślę że wiem co odpowie Very Happy . Trzeba być odpowiednim politykiem , w odpowiednim kraju Very Happy

Zgadza się, akcja z materiałami reklamowymi jest świetnie pomyślana i taka polska... Prosze się do tej akcji przyłaczyć. Warto przecież niszczyć ludzi którzy chcą pomagac innym.
Jesli ma Pan/Pani jakieś pytania i odwagę cywilną to proszę się pofatygowac na spotkanie (o ile się odbędzie) i bezposrednio adresować je do samego zainteresowanego, wszak ja jego adwokatem ani reprezentantem nie jestem (nie byłem i nie mam zamiaru być).

EUPHORIA napisał:
nie bardzo rozumiem, jak to powstrzymac sie od zbednych komentarzy, to jest forum i kazdy z uzytkownikow ma prawo wyrazac swoje wlasne zdanie, a nawet 'komentarz' ...

Racja, kazdy ma prawo do wszystkiego. Mamy przecież wolność i można nam robić totalnie wszystko - bo kto Polakowi zabroni? Prawda?
Skąd u Pani te przeswiadczenie że każdą informację musi Pani komentować? Jakis fenomen? Jest Pani publicznym komentatorem czy chce Pani nim zostać? Jaki autorytet Pani posiada w ocenie sytuacji? Jaka wiedzę prawną? Piszac swoje bezsensowne komentarze zaśmieca Pani wątek , prowokuje do bezsensownej kłotni i marnuje czyjs czas (bo kazdy z uczestników mógłby zapewne zrobić w tym czasie coś pozytecznego - np. samodzielnie dokonać analizy tego czy warto na spotkanie iść). Mysli Pani ze ktoś na podstawie takiego postu podejmie decyzje i zrezygnuje z udziału w spotkaniu? Odpowiem: Nie wydaje mi się.
Rozumiem że chce Pani tu zbudowac swoj autorytet ale po co komentowac wszystko jesli sie nie ma o czyms pojęcia? No chyba że chciała Pani nas rozśmieszyć... ? Marnie to wyszło, podsumowując.
Pozwolę sobie trochę Panią nakierować: do dyskusji na tematy polityczne są fora polityczne, spotkania z takimi ludzmi jak wlasnie Pan Wipler ale nie fora polonijne. Post neutralny i informatyczny nie zachęcał do dyskisji. Mało tego następny post prosił o jej zaprzestanie ale okazał się dla Pani niezrozumiały w swojej prostocie. Oświadczam więc ponownie że pierwszy post informacyjny znalazł się na tym forum tylko i wyłacznie dlatego że dotyczy miasta LEEDS a nie dlatego że dotyczy Wiplera. Tak samo informował bym pewnie o spotkaniu z Petru, Schetyną, Tuskiem, Kaczyńskim czy Macierewiczem...
Technicznie: Pani Euphorio, czasem zastanawiam się czy pisze Pani tu na trzeżwo czy bedą pod wpływem jakichs srodków odurzających zmieniających Pani postrzeganie rzeczywistości. Nie uzywa Pani fukncji edytowania postów, czy też funkcji cytowania... Prosze zapoznac się z netykietą a później zacząć używac "internetów" (sic)

Moi drodzy, zastanówcie się czasem co piszecie, do czego nawołujecie i co robicie. To że brakuje co niektórym kultury albo ogłady to mozna zrozumieć, ale to że chcecie niszczyć kogoś - wyrzucając jakieś wizytówki za pare pensów - to jest szczyt ośmieszenia się.
Moje materiały reklamowe znajdują się w wielu miejscach jednak nie celuję w klientów z Polski bo większość po usłyszeniu wyceny usługi niestety musi obejść się smakiem. Jednak udało mi się pomóc wielu osobom, chociazby poradą, opinią - pro bono publico. Niszczac czyjes materiały czesto mozecie doprowadzić do tego że komuś zaszkodzicie (raczej nie mi) bo dana osoba nie znajdzie kontaktu, zrobi cos źle, narazi się na szkodę, koszta lub inne straty. Moja pomoc do niej nie dotrze bo nawet nie będzie wiedziała o moim istnieniu. Nie kazdy uzywa Internetu na tak zaawansowanym poziomie. Kto chce mnie znaleźć z łatwością to zrobi. Ja nie zbiednieję gdy zaczniecie wyrzucać wizytówki do kosza... są tak ekonomiczną formą reklamy że strata wraz ze stojakiem to maksymalnie 2 funty (gdzie stojak kosztuje funta hehe). Aby zniszczyć komuś biznes trzeba poswięcić troszkę więcej czasu, energii i narazić się na odpowiedzialność za swoje czyny... to tak tylko informacyjnie.

Pozdrawiam

Pawel
PG Investigations

Zapraszam do korzystania z usług.
Dla czytelników tego wątku oferuję rabat 10% na usługi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: +1 [+] [-]
azkeel

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tu nie chodzi o nerwy bo nie zwykłem denerwować się takimi osobami. Rozumiem że potraktował Pan ten temat jako możliwość urzadzenia sobie wycieczki osobistej do Pana Wiplera. Tylko dlaczego wmieszał Pan w to osobę która z partią Wolność (jak wyżej wspomniałem) nie ma związku.

Kogo i w co wmieszalem bo nie do konca rozumiem. Moja wypowiedz dotyczyla tylko i wylacznie Pana Wiplera i nikogo innego.

Cytat:
Czy tak ciężko przychodzi Panu rozumienie słowa pisanego?
Naprawdę nie interesuje mnie to jak Pan to wszystko sobie pisze, ja operuje faktami, Słownikiem Języka Polskiego i wykładnią prawa.
Śmiem jednak twierdzić że to ludzie a nie Pan ocenią kto i kiedy trafi na śmietnik historii. Prosze więc nie uzurpować sobie do tego prawa...

A dlaczego nie? Jestem czlowiekiem i moge miec na ten temat swoje zdanie. To, ze sa ludzie ktorzy maja nizsze standardy moralne niz ja nie znaczy, ze mam rownac do ogolu i przyklaskiwac przestepcom na publicznych stanowiskach

Cytat:
Zwłaszcza że nie zapoznał się Pan nawet z okolicznościami tego jak przebiegało zdarzenie za które Pan Wipler został skazany oraz w jakich okolicznościach zapadł wyrok. A wystarczyło zrobić małe rozeznanie... napewno pozwoliło by to Panu opowiedzieć się po właściwej stronie... Mając na uwadze omylność polskich organów sprawiedliwości osobiście wolę zawsze poznać sprawę całościowo zanim wypowiem się publicznie

A skad ta pewnosc, ze nie zapoznalem sie ze szczegolami zajscia? Ja opowiadam sie po stronie prawa. Po to istnieja niezawisle sady, zeby w naszym imieniu wydawac wyroki na przestepcow zgodnie z obowiazujacym prawem. A jak uwazamy wyrok za niesluszny czy tez niesprawiedliwy to sie od niego odwolujemy. Cale zajscie tez zasluguje na szczegolne potepienie. Tak sie niestety sklada, ze polska policja nie cieszy sie zbyt duzym poparciem spolecznym. Obowiazkiem kazdego "wybranca narodu", niezaleznie z ktorej strony sceny politycznej sie wywodzi, jest dawac przyklad swoim wyborcom. Jak oficer policji kaze cos zrobic to kazdy a SZCZEGOLNIE "wybraniec narodu" ma wykonac. Napasc na funkcjonariusza policji pokazuje calkowita pogarde dla systemu prawnego ktora przystoi bandycie a nie "wybrancowi narodu"

Cytat:
Podsumowując Pana wypowiedz: tak, ma Pan prawo się wyrazać swoje zdziwienie ale proszę zachowywac się obiektywnie a nie szukać kazdej możliwej okazji aby siać wrogą propagandę - bardzo prawdopodobne że reprezentuje Pan jakis lewacki obóz polityczny. Taką skryta nienawiścią kierują się właśnie sympatycy tych opcji politycznych. Niby mili, pomocni, filantropi (udziela się Pan na forum) a tak naprawdę wykorzystują to aby wprowadzać ludzi w błąd odnośnie stanu faktycznego w kwestiach politycznych.

Ten fragment jest chyba najlepszy z calej wypowiedzi. Przypomina mi troche przemowienia pierwszomajowe z czasow ciezkiego komunizmu. To "siac wroga propagande", "lewacki oboz polityczny", "tych opcji politycznych" po prostu rewelacja. Az sie lezka w oku kreci. Gdyby moim celem byly jakies ataki polityczne to nie ograniczalbym sie do informacji o kryminalnej przeszlosci Pana Wiplera ale z pewnoscia wspomnialbym o defraudacji pieniedzy z fundacji Wolnosc i Nadzieja czy tez o prowadzonej przez Parlament Europejski kontroli dotyczacej falszywego zatrudnienia jego zony.

A co do moich sympatii politycznych to chyba latwo wywnioskowac, ze wspomniane przeze mnie wartosci moralne i poszanowania prawa wsakzuja bardziej na konserwatyste niz socjaliste. Dla rozwiania wszelkich watpliwosci najblizej jest mi chyba do UKiP.

Cytat:
Jeszcze raz apeluję o nieprowokowanie dyskusji politycznej bo to nie od tego jest to forum. To jest forum polonijne a post miał funkcję informacyjną tylko i wyłacznie z racji tego że wydarzenie o którym informuję dotyczy miejsca zamieszkania wielu uzytkowników. Proszę zauwazyć ze tam nigdzie w poczatkowym poscie nie ma żadnego zaproszenia, nawoływania, nakazu aby na to spotkanie się udać. Z postu neutralnego wciągając mnie w bezsensowną dyskusję zrobił Pan śmietnik!

Zgadza sie, jest to forum publiczne i jak sama nazwa wskazuje, mozna sie tu publicznie wypowiadac na kazdy poruszony temat. A ze porusznym tematem bylo organizwanie spotkania z przestepca to poruszony tym faktem pozwolilem sobie wyrazic swoje zdanie. Jak widac wysoka moralnosc i szacunek do obowiazujacego prawa nie jest przez wszystkich mile widziany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: 0 [+] [-]
PG_Investigations

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azkeel napisał:
Jak widac wysoka moralnosc i szacunek do obowiazujacego prawa nie jest przez wszystkich mile widziany.

Tak właśnie... wysoka moralność. Paradoksalnie o wysokiej moralności mówi ktoś taki jak Pan... ktoś kto nie szanuje tego w jakim celu został załozony ten watek - czyli czysto informacyjnym.
Podejrzewam że w kuluarach zapewne już podał Pan sobie rękę z Panem Krzysztofem i Panią Euphorią a teraz przystapił Pan do akcji niszczenia osoby (i materiałów reklamowych) która nie opowiedziała się po żadnej ze stron. Jednak najłatwiej jest kogoś neutralnego wmanewrować żeby tym samym usprawiedliwić urzadzoną nagonkę. Nie wiem ile jeszcze razy mam powtarzać że nie jestem reprezentantem prawnym Pana Wiplera. Podejrzewam że on na wszystkie zarzuty chętnie sam odpowie na spotkaniu (jesli sie ono odbędzie)....
Którego ze zdań Pan nie rozumie Panie azkeel w powyzszych postach? A może to brak cywilnej odwagi nie pozwala Panu stawić czoła Panu Wiplerowi, tylko ujada Pan tu jak jakiś podwórkowy kundelek bo wie Pan że "kij" Pana nie dosięgnie? Wink Chętnie zobacze Pana "masakrującego" Przemysława Wiplera na spotkaniu... Zobaczymy czy te slowa i ta erudycja mają jakieś odbicie w rzeczywistości czy tylko na tym obumarłym forum...
Podejmuje Pan to wyzwanie? Jesli nie to zakonczmy tą nierówną walkę bo chyba zauwazył Pan do czego to doprowadza. Ludzie o niskich pobudkach zapowiadają już akcje niszczenia wizytówek. A co jeszcze im do głowy przyjdzie to nie wiemy... Moze zaczna palić domy,samochody, gwałcić. "Głupota ludzka nie zna granic".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: +1 [+] [-]
janax

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać miejętność pisania nie zawsze idzie w parze z umiejętnością czytania ze zrozumieniem . Wpis na temat niszczenia ulotek wg mojej oceny był wpisem ewidentnie humorystycznym , i ja tak go potraktowałem , co też wyraźnie w swojej wypowiedzi zaznaczyłem . Jak widać nie wszyscy tak to odebrali , co też dało się wyczytać w tekstach o podłości , zdegenerowaniu , upodleniu , lewackości itd . Żeby dopełnić obrazu Polaka , ja bym jeszcze dodał , drugi sort , nieudacznik , jak ktoś ze Śląska , to 5ta kolumna , i cały zestaw jakim posługują się wybrańcy narodu w stosunku do tych, którzy ośmielają się mieć inne zdanie niż mają oni . Czytając te wszystkie obelgi pod adresem ludzi którzy ośmielili się zabrać głos na tym forum, miałem wrażenie że czytam niejaką panią "prof" Pawłowicz w duecie z niejakim panem Maciarewiczem . Takim językiem "miłości" i "szacunku" do drugiego człowieka operują właśnie ci którzy twierdzą że to ONI i tylko ONI mają monopol na mądrość i wiedzę , reszta morda w kubeł i bulgotać , a jak się ośmielają odezwać ,to wiadomo, językiem LEWAKA , a język LEWAKA to język nienawiści . I to są dopiero jaja Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy[/quote]
Powrót do góry
Krzysztof

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Ostatni wpis Janaxa w stu procentach ukazuje sedno sprawy jak to mowia "z ust mi pan to wyjales". I na tym chyba zakoncze dyskusje w tym temacie.

Panie PG w zadnym z poprzednich wpisow nie hejtowalem panskiej osoby propozycje o usuwaniu mat.reklamowych pana firmy zakonczylem wpisem "HaHa". Wszyscy zrozumieli o co chodzilo tylko nie pan.W swojej zapieklosci przyczepil sie pan nawet literowek we wpisach (wiadomo ze sie zdazaja podczas szybkiego pisania) ale wlasnych bledow stylistycznych to pan juz nie widzi np:te poparcie a powinno byc TO poparcie .Przyganial kociol garnkowi..Walna pan gafe z tym zaproszeniem na Wiplera i nie wie pan jak z tego wybrnac, moze nastepnym razem bedzie pan zapraszal na spotkanie np. z M.Trynkiewiczem znowu rozpoczynajac post od slowa Wazne.Rece opadaja.
Na marginesie dodam ze zawsze stalem tam gdzie ZOMO i mialem dziadka w wermachcie...hihi

Pozdro.
Powrót do góry
azkeel

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PG_Investigations napisał:
azkeel napisał:
Jak widac wysoka moralnosc i szacunek do obowiazujacego prawa nie jest przez wszystkich mile widziany.

Tak właśnie... wysoka moralność. Paradoksalnie o wysokiej moralności mówi ktoś taki jak Pan... ktoś kto nie szanuje tego w jakim celu został załozony ten watek - czyli czysto informacyjnym.
Podejrzewam że w kuluarach zapewne już podał Pan sobie rękę z Panem Krzysztofem i Panią Euphorią a teraz przystapił Pan do akcji niszczenia osoby (i materiałów reklamowych) która nie opowiedziała się po żadnej ze stron. Jednak najłatwiej jest kogoś neutralnego wmanewrować żeby tym samym usprawiedliwić urzadzoną nagonkę. Nie wiem ile jeszcze razy mam powtarzać że nie jestem reprezentantem prawnym Pana Wiplera. Podejrzewam że on na wszystkie zarzuty chętnie sam odpowie na spotkaniu (jesli sie ono odbędzie)....
Którego ze zdań Pan nie rozumie Panie azkeel w powyzszych postach? A może to brak cywilnej odwagi nie pozwala Panu stawić czoła Panu Wiplerowi, tylko ujada Pan tu jak jakiś podwórkowy kundelek bo wie Pan że "kij" Pana nie dosięgnie? Wink Chętnie zobacze Pana "masakrującego" Przemysława Wiplera na spotkaniu... Zobaczymy czy te slowa i ta erudycja mają jakieś odbicie w rzeczywistości czy tylko na tym obumarłym forum...
Podejmuje Pan to wyzwanie? Jesli nie to zakonczmy tą nierówną walkę bo chyba zauwazył Pan do czego to doprowadza. Ludzie o niskich pobudkach zapowiadają już akcje niszczenia wizytówek. A co jeszcze im do głowy przyjdzie to nie wiemy... Moze zaczna palić domy,samochody, gwałcić. "Głupota ludzka nie zna granic".

Dziekuje. Szczerze i z calego serca dziekuje. Kiedy kilkanascie lat temu kupilem bilet w jedna strone z mojej kochanej ojczyzny, kiedy mijajac Polska granice spojrzalem za siebie zrobilo mi sie bardzo smutno. Wydawalo mi sie wtedy, ze bezpowrotnie stracilem szanse na to, ze ktos kiedys nazwie mnie kundlem. I dopiero teraz, po tak wielu latach, moja ojczyzna dogonila mnie w Panskiej postaci z tym od dawna oczekiwanym epitetem.

Niestety nie zaszczyce pana Wiplera swoja osoba bo jak juz kilka razy powiedzialem nie mam w zwyczaju spotykac sie z pospolitymi przestepcami. Moj czas jest zdecydowanie zbyt cenny. Nie chcialbym rowniez psuc atmosfery innym uczestnikom spotkania dla ktorych kryminalna przeszlosc pana Wiplera nie stanowi az takiego problemu zeby uznawac go za kogos godnego uwagi. Powiem wiecej, widzac agresje i obelgi kierowane pod moim adresem za nic wiecej poza wyrazeniem swojej opini i kilku bezspornych faktow obawialbym sie, ze na spotkaniu z panem Wiplerem znalazlyby sie osoby, ktore moglyby posunac sie do agresji fizycznej a od takiej z zasady staram trzymac sie z daleka

Ma Pan racje, dalsza dyskusja nie ma wiekszego sensu. Prosze zauwazyc, ze ja ani razu nie odnioslem sie do Pana osobiscie w zadnej formie a Pan zdazyl mnie zwyzywac i obrazic. Ocene tego zostawie innym ale niesmak i tak pozostanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: -1 [+] [-]
PG_Investigations

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 2:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janax napisał:
Jak widać miejętność pisania nie zawsze idzie w parze z umiejętnością czytania ze zrozumieniem . Wpis na temat niszczenia ulotek wg mojej oceny był wpisem ewidentnie humorystycznym , i ja tak go potraktowałem , co też wyraźnie w swojej wypowiedzi zaznaczyłem . Jak widać nie wszyscy tak to odebrali (...)

Krzysztof napisał:
Witam.
(...)
Panie PG w zadnym z poprzednich wpisow nie hejtowalem panskiej osoby propozycje o usuwaniu mat.reklamowych pana firmy zakonczylem wpisem "HaHa". Wszyscy zrozumieli o co chodzilo tylko nie pan.W swojej zapieklosci przyczepil sie pan nawet literowek we wpisach (wiadomo ze sie zdazaja podczas szybkiego pisania) ale wlasnych bledow stylistycznych to pan juz nie widzi np:te poparcie a powinno byc TO poparcie .Przyganial kociol garnkowi..Walna pan gafe z tym zaproszeniem na Wiplera i nie wie pan jak z tego wybrnac, moze nastepnym razem bedzie pan zapraszal na spotkanie np. z M.Trynkiewiczem znowu rozpoczynajac post od slowa Wazne.Rece opadaja.
Na marginesie dodam ze zawsze stalem tam gdzie ZOMO i mialem dziadka w wermachcie...hihi

Pozdro.

No tak. Tacy Panowie pokrzywdzeni teraz...
Kazdy tylko żartował.
Tak samo tłumaczył się ten 15latek który zaadzgał nozem 16 latka na Harehills w lutym tego roku. A wiem to od osoby która znała rodziny obu chłopców i ich środowisko.
Po poziomie wypowiedzi domyslam się że jest duze prawdopodobieństwo spełnienia groźby... Ośmieszył sie Pan Panie Krzysztofie a teraz próbuje Pan ratowac resztki honoru...

No i prosze i powiedzieć w której to linii pierwszego postu zapraszam kogoś na spotkanie.
Nawet podchodzac do tego logicznie mamy sprzeczność. Na spotkanie to może zaprosić albo Pan Wipler albo ktoś kto organizuje spotkanie lub przynajmniej bierze udział w jego organizacji.
Nie dziwi mnie to, bo idealnie to pasuje do Pana profilu... zarówno te słownictwo, ta nienawiść do czyichs ulotek, te wykręcanie się teraz pretekstem żartu, wmawianie komuś czegoś czego nie czynił. Myślę że dobrze się z Panem azkeel zrozumiecie.
Najciekawszy jest fakt że jest was zaledwie 4 osoby. Jak na kilkudziesieciotysięczną Polonie w Yorkshire która zrozumiała przesłanie i to że to ani nie było zaproszenia ani agitacja to i tak dobrze. Zawsze, w kazdej społeczności znajdą się jakieś osoby które nie sprostają rozumieniu tekstu pisanego i bedą szukac okazji do atakowania, manipulowania...

azkeel napisał:

Dziekuje. Szczerze i z calego serca dziekuje. Kiedy kilkanascie lat temu kupilem bilet w jedna strone z mojej kochanej ojczyzny, kiedy mijajac Polska granice spojrzalem za siebie zrobilo mi sie bardzo smutno. Wydawalo mi sie wtedy, ze bezpowrotnie stracilem szanse na to, ze ktos kiedys nazwie mnie kundlem. I dopiero teraz, po tak wielu latach, moja ojczyzna dogonila mnie w Panskiej postaci z tym od dawna oczekiwanym epitetem.

Niestety nie zaszczyce pana Wiplera swoja osoba bo jak juz kilka razy powiedzialem nie mam w zwyczaju spotykac sie z pospolitymi przestepcami. Moj czas jest zdecydowanie zbyt cenny. Nie chcialbym rowniez psuc atmosfery innym uczestnikom spotkania dla ktorych kryminalna przeszlosc pana Wiplera nie stanowi az takiego problemu zeby uznawac go za kogos godnego uwagi. Powiem wiecej, widzac agresje i obelgi kierowane pod moim adresem za nic wiecej poza wyrazeniem swojej opini i kilku bezspornych faktow obawialbym sie, ze na spotkaniu z panem Wiplerem znalazlyby sie osoby, ktore moglyby posunac sie do agresji fizycznej a od takiej z zasady staram trzymac sie z daleka

Ma Pan racje, dalsza dyskusja nie ma wiekszego sensu. Prosze zauwazyc, ze ja ani razu nie odnioslem sie do Pana osobiscie w zadnej formie a Pan zdazyl mnie zwyzywac i obrazic. Ocene tego zostawie innym ale niesmak i tak pozostanie.

Jeśli poczuł się Pan urazony bezposrednim i szczerym wpisem w odpowiedzi na Pana bezmyślne posty, brak poszanowania mojej prośby o powstrzymanie się od zbędnych dyskusji to PRZEPRASZAM.
Wyzej napisałem i nie chce mi sie powtarzać. Nic niestety nie poradze na to że moją pierwsza myślą było skojarzenie z takim pieskiem...
Parafrazujac staropolskie powiedzenie:
"kto się urodził kundlem, pieskiem salonowym nie zdechnie" więc wiem że ani odwagi, ani kultury to ja Pana nie naucze. O uzywaniu poprawnie słów to już nie wspomnę bo nadmieniony przeze mnie Słownik Jezyka Polskiego PWN jest Panu obcy... Nie przyjmuje Pan logicznych wyjaśnień tylko tkwi w swojej bezmyślności... Sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: