Strona główna Działy Śmietnik Buzek potępił zachowanie władz USA wobec Polski Buzek potępił zachowanie władz USA wobec Polski

#126702
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
SpokoBoyxxx:) wrote:

filipek wrote:

cwoku, to ze starzy pojechali w latach 20 za chlebem do niemiec robi cie lepszym od innych?
Kazdy ma prawo takie samo jak ty, a ze takiego durnia ciezko drugiego spotkac nawet tysiace polakow nie zrobia nam juz wiekszego obciachu niz taki podstarzaly element plujacy wszedzie jadem.
Po jakiego chu.ja krecisz sie po polonijnym forum faszysto pierdolo.y,juz ci nie raz ludzie radzili udac sie na niemieckie,tylko ze tam cie pewnie maja w nosie bo jestes takim polczlowiekiem nie wiadomo czy to niemiec czy polak.

Dokladnie tacy beznarodowcy co udaja Niemcow wiekszych niz sa w rzeczywistosci…nie zdziwil bym sie gdyby schatz nowy nowa bert pochodzil z Chorzowa…czy Siemianowic Slaskich co jak pojedzie do Polski lub Uk udaje Niemca…Niedlugo napisze co o nim mylse ale narazie duzo pracuje i zotawie go sobie na pozniej
pozro :)[/quote]

jestem rodowitym niemcem pacanie tak jak ty polakiem. tyle ze ojciec w polsce rodzony. to raz.
A dwa. Taki narodowy rasism jak ty tu siejesz od tygodni,swoimi postami,powolujac sie na pseudo patrioryzm, zygac sie chce.
Wiec dlatego daje ci i innym kontre. Uczepiles sie dwa razy mnie mimo ze nie komentowalem twoich zaczepek. to jest ok wedlug ciebie?
na cioty typu filipek nie zwracam uwagi ale o tobie inne zdanie mialem,obserwujac twoje privy. Widac mylilem sie. coz,zdarza sie. ignor polski nazisto.pisz teraz odyseje jakie ci pasuje………leje na to jak na filipka i innych jemu podobnych.