Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

polskie studia on line

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Nauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomaszowka

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 2:34 pm    Temat postu: polskie studia on line Odpowiedz z cytatem

czy jest tu ktoś może, kto studiuje on line na polskiej uczelni? ja studiuję na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym, jestem na pierwszym roku anglistyki i szukam kolegów i koleżanek "z roku" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
spotpol

PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 11:40 am    Temat postu: ja też:) Odpowiedz z cytatem

Cześć, studiuję na PUW podyplomówkę z pedagogiki - kwalifikacje nauczycielskie, żeby dostać tutaj QTS. Kończyłam magisterkę na PAO, również przez internet, zjazdy 2 razy na semestr. Dla mnie super sprawa. Zapisałam się na magisterskie na PUW - filologia angielska, ale licencjata mam z rachunkowości, więc za dużo miałam różnic programowych i bałam się, że czasowo nie wyrobię, tym bardziej, że tutaj robiłam 2 kursy i 3 dzieci, praca więc wiadomo jak to jest z czasem. Ale znalazlam fajną ofertę w Częstochowie. Podziel się doświadczeniami, może skuszę się znowu od lutego, bo w maju kończę podyplomowkęSmile Ps. mam koleżankę na PUW anglistyka i materiały od niej, więc gdyby cośSmile pisz
Powrót do góry
ela1981

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 1:34 pm    Temat postu: Re: ja też:) Odpowiedz z cytatem

spotpol napisał:
Cześć, studiuję na PUW podyplomówkę z pedagogiki - kwalifikacje nauczycielskie, żeby dostać tutaj QTS. Kończyłam magisterkę na PAO, również przez internet, zjazdy 2 razy na semestr. Dla mnie super sprawa. Zapisałam się na magisterskie na PUW - filologia angielska, ale licencjata mam z rachunkowości, więc za dużo miałam różnic programowych i bałam się, że czasowo nie wyrobię, tym bardziej, że tutaj robiłam 2 kursy i 3 dzieci, praca więc wiadomo jak to jest z czasem. Ale znalazlam fajną ofertę w Częstochowie. Podziel się doświadczeniami, może skuszę się znowu od lutego, bo w maju kończę podyplomowkęSmile Ps. mam koleżankę na PUW anglistyka i materiały od niej, więc gdyby cośSmile pisz

hej

mam do was pytanko ...tak z ciekawosci Wink
czy ty pracujesz w swoim zawodzie, robisz to z czego masz kursy lub planujesz to robic zaraz po ukonczeniue podyplomowki?

i tez z ciekawosci ile takie studia kosztuja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
spotpol

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ela1981 pracuję jako Teaching Assistant, a dokładniej Language Support Assistant. Kursy, które ukończyłam to Teaching Assistant Level 3 i Teaching English as a Second Language. Kończyłam te kursy przez www.elearnuk.co.uk. Studia magisterskie kończyłam na PAO (www.pao.pl) przez internet, kosztowały coś chyba 360zł, ale nie pamiętam dokładnie. Miałam stypendium naukowe, więc kosztowało mnie to znacznie mniej. Zobacz sobie na ich stronie. Teraz podyplomówka kosztuje mnie za całość 3600zł i są 3 semestry, można płacić miesięcznie po 360zł. Robię tę podyplomówkę żeby tutaj uzyskać QTS i uczyć w primary. Jak wrócę do Pl to chcę uczyć w szkole policealnej Ekonomii, zarządzania i angielskiego. Także wszystko idzie w pokrewnym kierunku. Teraz zapisałam się na kurs Metodyk zdalnego nauczania, koszt 369 zł, też na PUW, www.puw.pl bo zanim wrócę do PL chcę uczyć już ludzi w PL. Powoli się przygotowuję do powrotu. Myślę, że do 5 lat to zrobięSmile Mam dużo materiałów ze studiów. Chętnie się podzielę, gdyby ktoś się zdecydował. Studia on line są na serio super. Tym bardziej, że teraz studia dzielą się na stacjonarne i niestacjonarne i nigdzie nie ma wzmianki, że to studia w trybie e-learning. Jakby ktoś się na takie studia zdecydował to służę materiałami. Z pedagogiki też mam sporo, z zarządzania także. Pozdrawiam, Ola
Powrót do góry
Kazik

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś, kto skończył studia może sie pchwalić lepszą pracą? W końcu to wtym wszytkim chodzi.
Powrót do góry
cheeky girl

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik napisał:
A czy ktoś, kto skończył studia może sie pchwalić lepszą pracą? W końcu to wtym wszytkim chodzi.

Ja sie moge pochwalic, bo od 7 lat pracuje w Anglii w swoim zawodzie Very Happy
No moze teraz mam krotka przerwe, bo jestem na macierzynskim Wink
Powrót do góry
spotpol

PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 12:43 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Kazik skończyłam studia pierwsze (licencjat), drugie (magisterskie), trzecie (podyplomowe), teraz zaczynam kolejne podyplomowe, robię doktorat. Pracuję w 99% w domu, jestem metodykiem zdalnego nauczania (pracuję w zawodzie), prowadzę własną działalność gospodarczą, prowadzę fundację. Jakoś się wiedzie. Na pewno studia otwierają drzwi. U mnie jednak dosyć późno się to zaczęłoSmile Wcześnie zostałam mamą (już mam 3 dzieci), więc też proces edukacji oddalił się ode mnie...Ale nic straconego, szybko nadrobiłam:) Spełniam się, robię to, co kocham, sama jestem sobie sterem, żeglarzem i okrętem:) Pozdrawiam i życzę powodzenia

A tak w ogóle, to szukając pewnego kierunku studiów w formie e - earning natknęłam się na kilka fajnych kierunków:

Linki umieszczam poniżej, sama robiłam porównanie, zanim wybrałam:)

tutaj Londyn http://www.pon.uj.edu.pl/?page_id=
tutaj Londyn http://www.londyn.spoleczna.pl/
tutaj Londyn http://puno.edu.pl/

Polska online - sprawdzone

http://www.puw.pl/
http://www.pao.pl/

Może ktoś coś dla siebie wybierze:)

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
Pandora34

PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skończyłam studia na PUW, pracuję w zawodzie- pielęgniarka.
Powrót do góry
cerberus671

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wcale nie jest takie częste, że pracuje się w zawodzie.

szamba betonowe Rybnik
Powrót do góry
LoL02

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra opcja ale czy to się liczy tak samo jak stacjonarne
Powrót do góry
zbyszek13

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik napisał:

ja mogęWink wiadomo, że same studia to nie wszystko, ale jak połączysz je z latami praktyki i doświadczenia, w koncu może się udaćSmile

dobre-betonowe-szamba.pl/radomsku/

Ostatnio zmieniony przez zbyszek13 dnia Sob Maj 28, 2016 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
anmol77

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz podyplomówka kosztuje mnie za całość 3600zł i są 3 semestry, można płacić miesięcznie po 360zł. Robię tę podyplomówkę żeby tutaj uzyskać QTS i uczyć w primary. Jak wrócę do Pl to chcę uczyć w szkole policealnej Ekonomii, zarządzania i angielskiego. Także wszystko idzie w pokrewnym kierunku.

julsonka

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogłby ktos opowiedziec jak wygladaja studia przez internet na pao i puw ? jak sie odbywają egzaminy i wszytskie inne zajecia ? na stronach uczelni jest napisane ze trzeba byc aktywnym pisac na forach jak to dokladnie wyglada ? trudno jest skonczyc studia ?
Powrót do góry
cortex

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internetowe studia do mnie nie przemawiają. Czegoś im brakuje.
Powrót do góry
Mortens

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że studia mobilne to świetna opcja dla Polaków mieszkających poza krajem, a jeszcze, jak się pracuje, albo ma własny biznes, to już w ogóle ciężko podnosić kwalifkijacje Dla mie to jedyne rozwiązanie (sensowne). Na Vistuli bardzo korzystnie mają rozwiązania, jelsi chodzi o studiowanie on-line.
Powrót do góry
kostek66

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś pisał, że pracowanie w zawodzie nie jest częste. Całkowicie się z tym zgadzam. Dodam nawet, że w sumie to mówimy o rzadkości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Nauka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: