Strona główna Działy Turystyka prom Dunkierka-Dover prom Dunkierka-Dover

#127063
anula
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fatamorgana wrote:

anula wrote:

dzieki:) ale nie za dużo mi to mówi…
nie masz czasem położenia goegraficznego??? mam pojutrze prom pasażerski..[b:1f002268b3]i bez tego będę bładzić[/b:1f002268b3]

😯

Przecież wystarczy czytać jedną tablicę z napisem "Car ferry".
W Dover i w Dunkierce nie da się nie zauważyć…a żeby zabłądzić, to już trzeba być naprawdę zdolnym (lub mieć nos na szybie i bać się spojrzeć na bok). 😉

Zanim gromady naszych kupiły sobie te wszystkie Tom Tomy, większość przynajmniej raz zaliczyła prom autem, jakoś trudno było im jednak pobłądzić. Poza tym, tak prawde mówiąc, to nawigacje i położenie na niewiele się zdają przy wjeździe na bramki, bo tam trzeba umieć odnaleźć właściwą samemu- ale do tego wystarczy umieć czytać (słówko Norfolkline). :)[/quote]

Nie rozumiem po co te wywody…Jak widać powyżej uzyskałam odpowiedź i to bez problemu..
Na szczęście są ludzie którzy są chętni, aby komuś pomóc.