Strona główna Działy Hobby po 17 latach… po 17 latach…

#127807
SpokoBoyxxx:)
Członek

Poprostu Dziekuje …
Tego nie da sie opisac co czuje:):):)
Wlasnie dochodze do siebie po wczorajszej nocy i baletach…
Dzieki Chlopaki Jestem Dumny:)Fajnie w jest czuc i przezywac Mistrzostwo Polski poraz kolejny 😆
Dziekuje Bogu za to ze jestem kibicem Lecha 🙂
Dziekuje Bogu za dzien 3 Listopada 1982 kiedy pierwszy raz zawitalem na Stadion przy Bulgarskiej na meczu Lech- Aberdeen w European Cup Winners.
Dziekuje Mojej mamie za wychowanie mnie i mojemu Ojcu -bylemu Pilkarzowi Pelikana Lowicz i Elany Torun ktory zaprowadzil mnie na stadion Lecha ,jezdzil ze mna ma mecze Lecha zalatwial karnety na mecze i grywal ze mna w Pilke.
Dziekuje mojej niezyjacej babci Halinie pochodzacej z Warszawy ktora zrobila mi na drutach pierwsza szalik w barwach niebiesko-bialych.
Dziekuje Wam Forumowiczom ,ze moge sie podzielic ta radoscia z wami wszystkimi i ze ta radosc nie jest tez obca dla niektorych i ze Lech Poznan jest Nasza Marka i Wspolnym Dobrem Nas Wszystkich Wielkopolan.
Dziekuje Wisle Krakow za dzielna Postawe i za Mariusz Jopa ktorego mialem okazje poznac osobiscie. w Ostrowcu Swietokrzyskim w Nowy Rok AD 1998 Na jednej z Imprez …
Warto zyc dla takich chwil…:)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Lech-numerem-jeden-na-stronie-UEFA,wid,12270876,wiadomosc.html
Do teraz jeszcze w to wszystko nie wierzę, ale chyba już powoli dociera do mnie. Po przyjezdzie do domu Siedzę na Kompie od kilku godzin i oglądam co tylko się da, z , z soboty. Zawsze byłem i będę dumny z bycia Wielkopolaninem z bycia Lechitą, ale dzisiejszy dzień tym różni się od wszystkich innych, że mam ochotę wszystkim złośliwym mendom wykrzyczeć to w twarz 🙂