Strona główna Działy Finanse wyplacane naleznosci i zalegoci housing benefit. wyplacane naleznosci i zalegoci housing benefit.

#127953
chomik
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fryzjerkaaga wrote:

ale tu goraca dyskusja ja nie popieram ani jednych ani drugich ,ale jesli ktos musi korzystac to korzysta a mysle ze polacy az tak nienaduzywaja brania tych benefitow bardziej korzystaja angole i pakistanczycy spojrzcie kto ma najwiecej domow i najwiecej dzieci samo mowi przez sie pakistanczycy to sa beneficiarze dzieci przynajmiej 6 w domu wiec ciagna od panstwa pozdr wszystkich 😕

Ja nie napisalam, ze Polakom sie nie nalezy tylko ogolnie, ze wszyscy powinni byc weryfikowani, szczegolnie brazowi, czarni i angole co zyja od pokolen na benefitach. A swoja droga to juz spotkalam sie z opinia typu – pojade z dzieckiem do UK to dostane benefit i jakos sobie bede zyc, tudziez nie robie nadgodzin bo mi benefit zabiora i wlasnie to uraga wszystkim tym co ciezko pracuja zeby zarobic praca a nie cwaniactwem. Co lepsze – mamy tylko jedno dziecko to placa nam do wynajmu domu ale teraz postaramy sie o drugie to council da nam dom!!! Myslalam, ze dzieci ma sie z milosci a nie dla domow z councilu…

I nie czesto ale tym razem zgadzam sie z nowym – zasilki i owszem ale okresowe czyli realny czas znalezienia pracy a nie dozywotnie doplaty do wszystkiego.