Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Nauka angielskiego.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Nauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jozephe

PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 9:19 pm    Temat postu: Nauka angielskiego. Odpowiedz z cytatem

Witam. Od pewnego czasu szukam jakiegoś kursu dla siebie bo chcę w końcu nauczyć się porządnie angielskiego. Poszukuje jakiegoś kursu lub coś w tym stylu by zacząć od level 1 i sukcesywnie z czasem wspinać się wyżej. Jeżeli znacie jakąś szkołę która prowadzi zajęcia w godzinach wieczornych (po godnie 1Cool to dajcie znać będę wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
spotpol

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 8:49 am    Temat postu: Level 1 Odpowiedz z cytatem

Witaj, Level 1 to już przedostatni Level. Wyżej jest tylko Level 2, który jest nie we wszystkich szkołach. Myślę, iż miałeś na myśli entry 1, entry 2, entry 3, level 1, level 2. Level 1 to odpowiednik B2 w polskich kwalifikacjach, więc jeśli już posiadasz taki stopień znajomości języka angielskiego (certyfikat np. ESOL - City Guilds) + przygotowanie pedagogiczne, możesz uczyć w szkole.
Zobacz sobie :

http://londynek.net/ukipedia/article?jdnews_id=2635240

Pozdrawiam, Olka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
jozephe

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje spotpol za uświadomienie mnie. Więc muszę szukać jakiegoś kursu co zaczyna się od Entry tylko mam mały problem bo nie mogę znaleźć czegoś co jest po 18.
Powrót do góry
spotpol

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłam do Bradford College od 19:00 chyba do 21:00, albo do 21:30 dwa razy w tygodniu. Byli też tacy, którzy dopiero na 20:00 przyjeżdżali. Wiem także, że KrysMetalLanguage z Bradford ma dogodne godziny, dopasowane do każdego. Jestem z Bradford, ale wiem, że w Leeds w Parklane College też coś mają.

http://forum.bradford24.pl/viewtopic.php?f=12&t=7370&sid=b7c5d2863a5b314138af02e298d97919

Pozdrawiam, Ola

ps. Gdybyś potrzebował pomocy, pisz.
Powrót do góry
Ada363

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest wiele ciekawych programów, które pomogą nam w szybkim tempei nauczyć się języka. Przydatnym urządzeniem do tego jest na pewno laptop z dotykowym ekranem, tu o nim kilka informacji https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-z-dotykowym-ekranem-jak-wybrac-czy-warto/651/ Mojej znajomej dzieci tak się uczą, w rok czasu mają opanowany poziom komunikatywny języka angielskiego, dzieci w wieku 8 i 10 lat.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Nauka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: