Strona główna Działy Czarna lista kolejny oszust? kolejny oszust?

#127988
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
gudelek wrote:

nowy_nowa wrote:

Racja choc nie do konca. Jesli sytuacja podatkowa jest jasna, naprzyklad pracuje sie tylko dla jednego pracodawcy okragly rok podatkowy i ma sie tylko jedno p60 i zadnych dodatkowych p45 oraz przerw w zatrudnieniu…………… rozliczenie i czek nie trwa dluzej niz 4 tygodnie. ( choc ja z reguly mam doplate a nie czek 😈 ) Bynajmniej ja tak mam od kilku lat i wielu mi znajomych. Takze z tym czasem co pisze gundelek to roznie bywa.

od ponad trzech lat mam jednego pracodawce i w tamtym roku wyslalem jak zawsze listem poleconym p 60 ([b:6a686b736c]sztuk jedna[/b:6a686b736c]) +plus krotki list z aktualnym adresem itp.itd. ,jesli dostaje "zwrot" ,
a wlasnie w ostatnim roku musialem doplacic troszke
i czekalem ok 4 miesiecy a najszybciej dostalem kiedys po okolo 2 miesiacach, nigdy nie bylo 4 tygodnie
[b:6a686b736c]ale zaznaczam opisalem tylko moje doswiadczenia[/b:6a686b736c][/quote]
Bo wysylasz listem!!!
Ja zawsze znajde czas na przerwie ( 1h lunch) aby podejsc do oddzialu revenue i dac do rak wlasnych. Czasem nawet widze jak laduje to prosto na biureczku urzedasa bo akurat w nosie dlubie. Po za tym daje to natychmiast po 5 kwietnia. Poslizg moze do 10 dni czyli okolo 15-stego.
( wiadomo ze im pozniej tym wiecej "pitow" maja do "przerobki" i sie czeka)
Nigdy nie czekalem dluzej niz 4 tyg.
To moje doswiadczenia.