Strona główna Działy Finanse wyplacane naleznosci i zalegoci housing benefit. wyplacane naleznosci i zalegoci housing benefit.

#127994
Netka
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
ola35 wrote:

nowy_nowa wrote:

wiesz…………………. pamietam poczatek "kariery" polakow w uk……. chodzi o te wiekszosc, czyli po 2004 roku. Zaraz po przyjezdzie kazdy pracowal. Nikt nie mial pojecia o pomocy socjalnej w uk a bynajmniej nie wiedzial ze "jemu" tez przysluguje. I o dziwo nikt jej nie potrzebowal. Potem jak juz "rozeszlo" sie, gdzie i co mozna "wyrwac", nagle bezrobocie sie zrobilo ze az strach. A co najlepsze……… dlugo przed tak zwanym "kryzysem". Szkoda gadac.

ale was boli ze ktos korzysta a wy pewno nie a doplaty niedostaje sie jak sie nie pracuje tylko jak sie zarabia mniej niz najnizsza krajowa drogie oburzone panie smiac mi sie chce jak widze takie komentarze bo wam tylki sciska ze ktos umie zalatwic taki benefit a wy nie i zal dupy sciska buhahahahahahaha[/quote]

Musze przyznac ze to co napisalas jest zalosne! Dziewczyno nie masz choc troszke oleju w glowie? Ja rozumiem pobierac benefit kiedy jest sie w ciezkiej sytuacji a nie tylko dla tego ze mi sie chce. Nie sciska mnie tylka i nie zazdroszcze Ci ze pobierasz benefit. Nic dziwnego ze Anglicy sa tak oburzeni i nie lubia obcokrajowcow bo przyjdzie tutaj jedn/y z druga/y i od razu na benefity… Czasy benefitow sie skoncza dzieki takim ludzi ktorzy zamiast do pracy sie wziasc wola benefit. Osobiscie wiele razy wstydzilam sie za Nas Polakow.Coraz czesciej jestesmy porownywani do nierobow ktorzy przyjezdzaja tutaj po benefity. Nie wszyscy sa tacy ale wiekszosc Polakow ktorzy tak praktykuja daza do tego by ogol byl tak postrzegany.

Nie moglam sie powstrzymac po przeczytanie tego posta by nie wyrazic swej opini nawet gdy nie przeczytalam calego temu.

Wydaje mi sie ze najnizsza krajowa to minimum co mozna dostac jako wynagrodzenie czysie myle?