Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

do moderatora

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Kwestie techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 8:04 pm    Temat postu: do moderatora Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się dziwnym, że na takim forum nie można zamieścić ogłoszenia, często odwiedzam różne fora i nie ma tam takich restrykcji...dlaczego takie dziwne zasady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
nowy_nowa

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem wprawdzie moderatorem ale moge ci podpowiedziec czemu. mianowicie jest na leeds.pl dzial ogloszen ( odplatny) i tam umieszcza sie ogloszenia. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
KwiateK
Administrator

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenia publikujemy jedynie w wydzielonym dziale ogłoszeń. Forum nie jest odpowiednim miejscem.

Rzeczywiście, większość ogłoszeń jest płatna.
Nie pobieramy opłat za ogłoszenia typu "Oddam za darmo" (osoba publikująca takie ogłoszenie nic na nim nie zyskuje, więc byłoby to nie fair).

Leeds-Manchester.pl jest jednym z największych serwisów polonijnych w UK. Ogłoszenia publikowane w naszym serwisie docierają do bardzo dużej grupy odbiorców, jednak wiąże się to z pewnymi kosztami ponoszonymi przez Administrację (serwery, koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, koszty tech supportu etc.).
Dlatego pozwalamy sobie pobierać drobne opłaty za publikację ogłoszeń. Jeśli uważasz, że kwota za publikację Twojego ogłoszenia jest zbyt wysoka - skontaktuj się proszę z nami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
bolek

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe...: "Nie pobieramy opłat za ogłoszenia typu "Oddam za darmo" (osoba publikująca takie ogłoszenie nic na nim nie zyskuje, więc byłoby to nie fair)

...ależ, oczywiście że zyskuje... wolną przestrzeń... rzecz nieocenioną/niedocenioną....

w PL wystawiało się po prostu do śmietnika, w PL często nie było nas stać na częste wymiany wyposażenia, kto tu jednak pomieszka chwilę, to wie, że po pewnym czasie zaczyna to stanowić niemały problem... Very Happy / co nie znaczy że jestem za wprowadzeniem jakichkolwiek opłat w tym temacie!
Powrót do góry
reeja

PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chat był dostępny przez dość długi czas na Leeds-Manchester.pl (ładnych kilka lat temu). Delikatnie mówiąc, nie miał zbyt wielu zwolenników, więc przestaliśmy go utrzymywać.

Jestem ciekawy ankiety. Jeśli wyniknie z niej, że znajdą się zainteresowani, to nie widzę przeszkód, by go ponownie uruchomić - nie jest to dla nas zbyt duży wysiłek. Wink

Get free demos for 156-315.75 brain dumps exam and mcts exam with testking.biz - 501-01 brain dumps guaranteed success. Our best quality usuhs prepares you well before appearing in the final exams of www.bgsp.edu and mcts with Quincy University
Powrót do góry
Onieznajomy

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalozylem nowy temat, albo tylko mi sie tak wydaje : )
chcialem zebysmy dzielili sie swoimi ulubionymi, lub moze nowouslyszanymi nagraniami, nie wiem jak tu wszystko funkcjonuje, na razie nie moge znalezc swojego tematu, moze ktos moglby mi pomoc jak go szukac, jak wklejac filmiki z YT i moze pomoc rozruszac
moze mielibysmy fajna zabawe
Onieznajomy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Kwestie techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: