Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Czy jest jakieś jedzenie, które zabieracie ze sobą z Polski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luca

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 5:42 am    Temat postu: Czy jest jakieś jedzenie, które zabieracie ze sobą z Polski Odpowiedz z cytatem

Sama uwielbiam jedzenie przygotowane przez moją mamę Smile Zawsze zabieram ze sobą co nie co aczkolwiek jestem ograniczona transportowo ( jeśli lecie się samolotem to trzeba kombinować).
Wiele rzeczy jest oczywiście dostępne do kupienia w polskich sklepach w UK, aczkolwiek wiele jest smakołyków, których się nie dostanie. Czy jest coś co lubicie w Polsce, a czego nie ma w UK?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
hellenkaq

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luca napisał:
Sama uwielbiam jedzenie przygotowane przez moją mamę Smile Zawsze zabieram ze sobą co nie co aczkolwiek jestem ograniczona transportowo ( jeśli lecie się samolotem to trzeba kombinować).
Wiele rzeczy jest oczywiście dostępne do kupienia w polskich sklepach w UK, aczkolwiek wiele jest smakołyków, których się nie dostanie. Czy jest coś co lubicie w Polsce, a czego nie ma w UK?

Również bardzo lubię domowe jedzenie. Chociaż przyznam, ze jeszcze ze sobą nie zabierałam słoków z gotowym jedzeniem. Może to by przeszło jeśli jedzie sie samochodem do UK, ale na pewno nie na pokładzie samolotu !!!

Za to zdarza mi się wysłać takie jedzenie kurierem w paczce przy okazji innych bibelotów ( wolę wykupic sobie kuriera niż bagaż podręczny, cenowo opłaca się o wiele bardziej). Smaczne są zupki i dania gotowe od Profi. Niedrogie, a jednak o wiele smaczniejsze i lepsze w składzie niż większość dań gotowych dostępnych tutaj w Uk. Nie widziałam ich jeszcze w sklepach lokalnych, tak więc pozostaje jedynie kupowanie w Polsce.
http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe
Powrót do góry
Jaroko

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Smile Przede wszystkim wszelakiego rodzaju konfitury i przetwory.
Powrót do góry
Helen1954

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam słoiki od mojej mamy, biorę zawsze pół walizki komfitur i soków Smile Nie biorę za to w ogóle sklepowego jedzenia, bo i po co. W UK sklepowe żarcie jest w dużej mierze leprze niż u nas, smutna prawda.

Pozdrawiam,
Helena
Powrót do góry
zanicar

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: