Strona główna Działy Praca Do wszystkich czekających jak na zbawienie Do wszystkich czekających jak na zbawienie

#128219
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
gosc123 wrote:

Kochani Ludzie, bardzo sie ciesze, ze tak swietnie znacie angielski i macie super prace, szkoda, ze poza nia juz nic ani znajomych ani zainteresowan. Zwlaszcza nowy_nowa, moze warto sie czyms zainteresowac lub poczytac dobra lekture zamiast non stop pisac na forum bez wzgledu na to czy ma sie cos do powiedzenia czy nie. Ot tylko aby zaistniec. Pozdrawiam.

Mialbys tyle czasu co ja ( mimo 37.5h pracy tygodniowo) i mozliwosc kozystania z internetu/komputera, zarowno w domu jak i w pracy, tez nie stwarzalo by ci to wiekszego problemu. Mam na mysli aktywne uczestniczenie w roznych forach. Po za tym spedzam duzo czasu na roznego rodzaju hobby ( np. wedkowanie) i jeszcze mam czas dla rodziny.

Pewnie twoja praca zawodowa wypelnia caly twoj czas i energie i troszke ci zal ze inni moga. Przykro mi…………. kiedys gzies slyszalem……… "jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz".
Zastanawiales sie kiedys nad tym? Moze najwyzszy czas? Miejmy nadzieje ze wtedy nie bedzie cie juz razic ze " inii moga, inni maja " itd,itd.

Zycze powodzenia i wiecej samokrytyki,postanowien,energi.

PS. Co do znajomych to wybacz, ale mam wielu. Tyle ze to inna narodowosc, mentalnosc i nie "wpada" sie na "kawke" codziennie jak to w innych tradycjach. A juz bez zaproszenia lub uprzedzenia to wcale.
Co do "znajomych" o jakich ty myslisz to wybacz, ale po kilkudziesieciu "wpadkach" zrezygnowalem z "goscinnosci" wsrod poloni.
Co nie znaczy ze ich nie szanuje, wrecz przeciwnie, ale wystarczy mi zwykle "hello" na ulicy czy telefon.
"goscic" to juz wole wsrod "swoich" rodakow jak i pewnie ty u swoich. Proste.