Strona główna Działy Praca Do wszystkich czekających jak na zbawienie Do wszystkich czekających jak na zbawienie

#128243
sergi2
Członek

dora750 wrote: [quote:6f48fd72bd]A ja znam takich, co znają angielski znakomicie, do tego mają studia wyższe pokończone, a ze zwykłego lenistwa tułają się po agencjach. No bo po co coś w życiu osiągnąć, jak praca w fabryce większych poświęceń nie wymaga [/quote]

Jesli nie narzekaja, odwrotnie niz zalozyciel topicu, to nie zawsze znaczy ze to lenistwo czy brak ambicji. Dla kazdego co innego jest wazne, nie zawsze jest to hajs czy kariera. Ja doceniam takich ludzi, ktorych duzo tutaj na forum, ktorzy nie przyjechali "na zmywak":P Wielu podnosi swoje umiejtnosci i rozwija swoje talenty idzie do przodu. Nie bede szukal przykladow, sam rzucilem dobre studia i pracuje ponizej swoich umiejtnosci, takze tych co moglbym zdobyc. Nie czuje sie z tym niedoceniony itp. Ale to nie kwestia ambicji, to kwestia wyboru i co uwazasz w zyciu za najwazniejsze.

Wiec przejezdzajac kiedys swoim bmw(bez ironii:P) obok czlowieka ktory sprzata chodnik, zastanow sie dwa razy, czy na pewno jest tak naprawde "gorszy" i tak bardzo przegrany, bo moze byc zupelnie inaczej:D

Zycie i tak zabierze ci kaske, furki i inne pierdoly i jesli samo posiadanie czegokolwiek jest dla ciebie celem w sobie, to nic nie masz. Jesli jednak udalo ci sie robic to co kochac i dazysz co celu, nie wazne nawet czy to osiagniesz, to dla mnie juz wygralas:D

A cele sa rozne…