Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

kosmetyki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki423

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 12:05 am    Temat postu: kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Witam, chcialabym zajac sie sprzedaza polskich kosmetykow. Narazie przez internet, a z czasem kto wie Smile I tu moje pytanie, mysle ze przede wszystkim dla kobiet: jakich kosmetykow wam tutaj brakuje? jakich marek? co chetnie byscie kupily? moze kosmetyki dla dzieci? A moze sa inne rzeczy, produkty ( poza kosmetykami) ktore chetnie byscie kupily tu na miejscu? Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz ( na temat oczywiscie). Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
alkaczester

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmetyki z Polski w uk ? a po co ? wystraczy isc do tkmax i mozna sobie kupic zajebisty krem do twarzy /pod oczy w atrakcyjnej cenie ....
Powrót do góry
Fifona

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co zauważyłam są już strony, gdzie sprzedają polskie kosmetyki. Parę razy zdarzyło mi się zamówić. Interesująca jest Ziaja, Biały Jeleń, Kobo, Barwa, Bielenda, Celia, Eveline, Inglot, Iwostin, Jadwiga, Joanna, Joko, Tołpa, Wibo.

Chętnie zaglądałabym do takiego sklepiku, gdyby tylko ceny nie były śmiesznie zawyżone Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
Sandgirl

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje kosmetyki tutejsze - poza podkladem. Pasuje mi tylko Soraya, ewentualnie Bell.
Zwykle kupuje przez internet, ceny sa zwykle niewiele wyzsze niz w Polsce, ale czesto nie ma akurat tej serii ktora jestem zainteresowana Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Twoja ocena: 0 [+] [-]
Ivelina

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polskich kosmetyków to na uwagę zasługuje ziaja, soraja, eveline,

www.mystkowscy.pl www.polisa.olsztyn.pl
www.estymo.pl

Ostatnio zmieniony przez Ivelina dnia Pią Lip 15, 2016 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Equick

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że jeżeli chodzi o kosmetyki, to zwykle rekomednacje czytam na blogach modowych... Kasia Tusk na swoim blogu w ciekawy sposób o tym pisze Smile Mogę więc polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -2 [+] [-]
Fifona

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Equick napisał:
Powiem szczerze, że jeżeli chodzi o kosmetyki, to zwykle rekomednacje czytam na blogach modowych... Kasia Tusk na swoim blogu w ciekawy sposób o tym pisze Smile Mogę więc polecić.

Hehe, bardzo śmieszny wpis Smile Na blogach modowych? Mało jest blogów kosmetycznych uczciwych, rzetelnych blogerek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
safari12

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja cera jest problematyczna i najbardziej sprawdzają się dla mnie kremy z Ziajki, nawet ta seria dla dzieci. Zawsze mojemu synkowi podkradam krem nawilżający na zimęSmile A do mycia twarzy żel Iwostin. To są produkty dla mnie w miarę tanie.

http://prospectrum.com.pl/windykacja-naleznosci
Powrót do góry
bukowska34

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż kosmetyków w Uk to raczej średni pomysł, chyba, że sprzedaje się naprawdę dobre rzeczy, których nie ma normalnie z drogeriach.
Powrót do góry
kotek3

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiała byś naprawdę konkretnie podejść do sprawy i na bardzo szeroką skalę sprzedawać je, rynek jest zasypany kosmetykami. Ja np tutaj znalazłam sporo ciekawych kosmetyków do pielęgnacji ust https://www.kochamkosmetyki.pl/pl/c/Usta/534 mają naprawdę spory wybór asortymentu, także jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: