Strona główna Działy Turystyka Ibiza…Czerwiec 9-16 Ibiza…Czerwiec 9-16

#128366
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nowy_nowa wrote:

chomik wrote:

khushdil wrote:

Witam ponownie.
Pisalam ostnio o wycieczce do Tajlandii,no ale jak widze,nie ma chętnych więc sama tez się nie wybiore.Ale może ktos z Was ma ochote na Ibize.

😛

Alez sa chetni na Tajlandie – wlasnie przedwczoraj kupowalismy bilety :P[/quote]

to zycze udanych wakacji. tez bylem juz dwa razy. ale czy aby nie za zly czas wybraliscie? niebezpiecznie tam teraz. politycznie. nie wiem jak polskie ministerium spraw zagranicznych ale niemieckie calkowicie odradza a wrecz przestrzega o wybieraniu sie teraz do tego kraju.
Mam nadzieje ze zaciagniecie wszystkie potrzebne wam informacje zanim z urlopu zrobi sie kleska. tego mbym nikomu nie zyczyl.[/quote]

nie zartuj, nawet mi?? 😀