Strona główna Działy Hyde Park Polki z Lądka + Kameruńczyk + Peru = więzienie Polki z Lądka + Kameruńczyk + Peru = więzienie

#128446
Samuraj
Członek

Po co walkowac ten sam temat kolejny raz??
Skoro sa tak durne, zeby za councilowska chate, pieniadze, prace oddawac sie azjatom, afrykancom czy komu tam jeszcze, to ich sprawa.
Nie przesadzajcie z ta nadzwyczajna uroda Polek, bo jeszcze nigdy nie widzialem naprawde ladnej rodaczki z ciapatym, afrykanem czy "dumnie" 😆 brzmiacym Brytyjczykiem 😆 😆
Wiele z nich przyjezdza z malych miejscowosci, gdzie koles jezdzacy stara beta 3 z ’95 roku byl kims, wiec widzac caly ten "swiat" tutaj dostaja malpiego rozumu.
Wiele Polek zanim przywedrowalo od UK, doznalo zawodow milosnych, wiec mysla ze tutaj na ziemi obiecanej wsrod tylu roznej masci mieszanek kulturowych znajda swego ksiecia.
W wiekszosci przypadkow dzieje sie odwrotnie, po prostu z natury mezczyzni to zwykle samce, zaspokaja potrzeby i ida dalej, a glupie babska mysla ze sa ich wybrankami 😆
Znam tez wiele Polek, ktore brzydza sie Afrykanow, Azjatow i calej rzeszy tych Brytoli. Wiele z nich negatywnie wyraza sie o Wlochcach, Francuzach i innych Europejczykach, ktorzy niby tak fantastycznej urody i temperamentu okazuja sie zwyklymi pustakami, brudasami i nachalnymi psami.
Co to facetow, to roznie to bywa, mnie osobiscie czarne czy azjatki odpychaja, naprawde nie wiem co moze sie podobac w czarnej kobiecie??
Najprawdopodobniej chec sprobowania czegos innego.
Ale gadanie ze polscy faceci nie maja nic do zaoferowania, albo ze sa nieatrakcyjni itp wywody, to sorki dziewczyny, ale albo bylyscie z jakimis palantami albo same wygladacie jak smoki, w dodatku macie piekelny charakter, dlatego normalni polscy mezczyzni Was olewaja.
Osobiscie wiem, ze cudzoziemki nie sa obojetne na Polakow, czesto sa zafascynowane naszymi manierami, szacunkiem do kobiety, dowcipem i troska o nie.
Nie wspminajac tez o czesto muskularnej sylwetce 8)