Strona główna Działy Hyde Park Polki z Lądka + Kameruńczyk + Peru = więzienie Polki z Lądka + Kameruńczyk + Peru = więzienie

#128491
100%polak
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

a może i ten temat zostanie przeniesiony do Erystyki ? 8)

Samuraj wrote:

Ale gadanie ze polscy faceci nie maja nic do zaoferowania, to sorki dziewczyny, ale bylyscie z jakimis palantami )

[i:199f992111] W 2008 roku poznałam pewnego Mohameda , który pracował w hotelu w Hurghadzie. Oczywiście pół roku rozmów na Skype, potem jakieś dwa tygodnie spędzone razem. Po wspólnych wakacjach w mieszkaniu nagle przestał się odzywać – tłumaczyl to wyjazdem rodzinnym , brakiem pieniędzy , problemami i tak dalej bla bla bla. Ciągneło się to tak z trzy miesiące. Przyjechałam do niego bez zapowiedzi i oczywiście zobaczylam jak kręcił z inną. Dostał plaskacza w twarz i pomyślałam – a świnia się w końcu przekona i los jej dokuczy.

Miesiąc pózniej lovelasik stracił prace , bowiem jego centrum nurkowe zostało zamknięte . Dziewczyna przelecieć się nie dała, stracił wszystkie pieniądze , schudł 10 kilo ( a to biedaczek )
W sylwestra dostał jakiegoś olśnienia i zacząl do mnie znowu pisać. Pomyślałam niech zobaczy co stracił. Pokazałam mu zdjecie auta , ktore sobie kupiłam , wyremontowaną kuchnie, swoje portfolio zrobione przez dobrego fotografa – i znowu zaczął do mnie idiota pisać.
Przez pół roku go zbywam , mówilam ,że nie mam kasy , że nie wiem kiedy urlop dostanę , aż w końcu postanowiłam dowiedzieć się na czym mu najbardziej zależy.
A sytuacja przedstawiała się tak.. powiedziałam temu gnojowi , że wole mieszkać w hotelu bo wyjdzie mi taniej ,a on nalegał na kupno samego biletu ( bez ubezieczenia i pokoju w hotelu) bo stwierdzil ,że nie bedziemy mieli gdzie się spotykać.
A ja mu na to ,że gdzie spotykać? Przecież jest Marina, Nowy deptak , publiczne plaże, spytałam o co mu tak dokładnie chodzi.
A ten do mnie ,że jak będę chciała się z nim przespać to przecież nie wywali kolegów z chaty. – Tym mnie koleś rozwalił ;]

Ja do niego – Ej sorry a kto Ci w ogóle powiedział ,że my będziemy uprawiać sex? itd..

Habiś nie odpisywał całą noc po czym napisał mi smsa w , ktorym stwierdził , że nie chce mnie ranić(?) , że nie pasujemy do siebie (?) i ,że to jest ostatni sms do mnie. ;]
Biedaczek niestety nie wie , że Polskie dziewczyny są zbyt mądre na takie zagrywki .

Dziewczyny , szkoda czasu na tych frajerów ! To są gnidy i szuje !
I nie mówie tego bo chce wam zespuć marzenia , ale poznałam ponad 40 dziewczyn , ktore zostały oszukane w podobny sposób jak ja. Wszystko tylko rozchodzi się o sex i kasę.
Życze wam bogatych chłopów z Polski , ktorzy mają jakąś przyszłość, persektywy i uczucia.

Serce mi pęka jak czytam historie dziewczyn , ktore zostały porzucone z dnia na dzień przez Arabów, ktore zarabiały noc i dzień w Norwegii czy Niemczech by zarobić trochę grosza na wspólne życie, a potem te szuje je wykiwały. [/i:199f992111]

Samuraj wrote:

mezczyzni to zwykle samce, zaspokaja potrzeby i ida dalej,