Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Informacja dla Pań i nie tylko ;P

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nasturcja

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 4:39 pm    Temat postu: Informacja dla Pań i nie tylko ;P Odpowiedz z cytatem

Kochane Panie!

Ten dział powstał specjalnie z myślą o nas, płci pięknej Smile Jest to miejsce na ploteczki, kobiece tematy i porady Smile Mam nadzieję, że będzie się nam tu dobrze pisało, bez sporów, kłótni i wzajemnego obrażania się. Nie będę tolerować kłótni w tym dziale. Zachęcam do prowadzenia dyskusji na dowolne kobiece tematy Razz

Przypominam również wszystkim, że ten dział nie jest miejscem na reklamowanie swoich usług. Wszystkich specjalistów od dbania o naszą urodę, dobry wygląd, jak i relaks, którzy są zainteresowani reklamowaniem swoich usług, proszę o zapoznanie się z zasadami ich zamieszczania oraz cennikiem na stronie głównej http://leeds-manchester.pl bądź odwiedzenia linku:
http://www.leeds-manchester.pl/catalogue/index.php/advert

Pozdrawiam Smile

Ostatnio zmieniony przez nasturcja dnia Nie Cze 13, 2010 5:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
mala1234

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
derailed

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Powodzenia... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Blog Twoja ocena: +1 [+] [-]
come545

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysl z tym babskim kacikiem Very Happy
Powrót do góry
nasturcja

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babski kącik to pomysł Balbinki, na który zgodził się KwiateK, ja tylko moderuję Laughing
Powrót do góry
Anka13

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaa i nasz temat tez tu wpadl - super Smile ale czemu nie widac w smietkinku ze ktos odpisal na niego......ahhh......

ale fajny pomysl Smile
Powrót do góry
nasturcja

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już tłumaczę. Wasz temat został przeniesiony tutaj w taki sposób, żeby uniknąć jego dublowania. Na Forum jest za dużo podwójnych tematów lub powtarzających się tematów, co wyszło przy przenoszeniu tematów z innych działów tutaj. Tematy podwójne są i będą usuwane z Forum. Nie zdążyłam poinformować Was wszystkich przedwczoraj, że temat jest w nowym dziale, ale pisałam do Grażyny.
Powrót do góry
nasturcja

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namawiam wszystkie Panie do korzystania z opcji "szukaj", ponieważ w "Nowt temat" dziewczyny dyskutują o na prawdę różnych rzeczach. Może właśnie w nim któraś z Was znajdzie ciekawe odpowiedzi, np. na pyszny sos do spaghetti, pomysł na prezent dla ukochanego mężczyzny lub inne Smile

Miłego korzystania z działu Razz
Powrót do góry
Dee

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 5:59 pm    Temat postu: ostrzykiwanie osoczem na Armley Odpowiedz z cytatem

To ruszmy jakis temat!! Chodzi mi o pewien zaklad fryzjersko kosmetyczny na Armley (i tu nie wiem czy moge uzyc nazwyczy nie?, wiec nie uzyje ), w ktorym przyjmuje Polska doktor medycyny estetycznej i oferuje zabiegi jak ostrzykiwananie osoczem oraz botoks, i tu moje pytanie czy ktos tam byl i moze polecic albo podzielic sie opinia czy warto?
Ja robilam tam brwi , wiec jesli chce ktos uzyskac jakies informacje to prosze pisac.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Babski kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: