Strona główna Działy Hyde Park O co chodzi ? O co chodzi ?

#128606
Anonim
Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Camell wrote:

Co tak naprawdę dzieje się na tym forum? czy to "polskość" przez małe p ( chodzi mi tu o jakże naturalne dla nas zazdrość i nienawiść do siebie na wzajem) zwycięża? Czy z biegiem czasu egoizm przebija altruizm ?
Wiecie jakie fajne jest życie w przyjażni i uprzejmości??? jak fajnie jest się do kogoś uśmiechnąć, przepuścić na drodze, i powiedzieć coś miłego???? nie oczekując nic w zamian.
Przyjechaliśmy do kraju jakże tolerancyjnego w którym są dziesiątki religii, kultur i narodowości a zachowujemy się jak dzikusy którzy nie potrafią wytrzymać chwili bez jakiejś awantury ???

Przepraszam wszystkich tych którzy poczują się obrażeni, ale czy ktoś mi to wyjaśni???

Byłam w Polsce tydzień temu, na weselu kuzyna. Mam niedoczynność tarczycy, przytyłam, nie mogę zrzucić tego, miewam podkrążone oczy. Jest mi z tym źle, zawsze byłam "śćupła". Na weselu wujek ważący ze 180 kg mówi do mnie "zmieniłaś się, przytyłaś, idziesz w moje ślady". Kilkakrotnie mi to powtarzał. Pyta: wesele twoje będzie w Polsce, czy w Anglii? Bo jak w Anglii, to nikt nie przyjedzie.

Opowiedziałam w pracy koleżankom. Angielkom. Odpowiedź była jednogłośna: my przyjdziemy!

Taka jest różnica między Polakami, a Anglikami. Szacunek do drugiego człowieka.