Strona główna Działy Erystyka fryzjerzy po raz kolejny fryzjerzy po raz kolejny

#128661
fryzjerkaaga
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
pchla_szachrajka wrote:

Salon rose juz na szczescie nie istnieje, sklep tam teraz jest. ale pewnie to dziewcze dalej gdzies po domach strzyze, osobiscie nie polecam, sama grzywke mi spieprzyla, ciesze sie ze calej glowy nie zaryzykowalam 😀

ta z rose dalej strzyze nad sklepem zrobila z pokoju pseudo salon tragedia dzis poprawialam klientke ktora tam byla tragrdia jak mi opowiadala co ta dziewczyna robi to mi samej sie wlos na glowie najezyl jak mozna tak kogos ostrzyc tragedia ta kobieta miala wlosy do pasa chciala wycieniowac i delikatnie skrocic jakies 2 centymerty a wyszla z tamtat jak nieopierzony kurczak unikajcie tego pseudo zakladu poprostu porazka i niepisze tego dlatego ze jestem fryzjerka ale dlatego ze naprawde to co widzialam przerazilo mnie to dla przestrogi drogie panie unikajcie tej pani pozdrawiam i udanych fryzurek zycze :)))