Strona główna Działy Śmietnik Polak sprawcą okrutnego mordu w W. Brytanii Polak sprawcą okrutnego mordu w W. Brytanii

#128674
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
mala1234 wrote:

ja sie z toba zgadzam w milionie % a nawet wiecej wszyscy co cos przeskrobali powinni za to zaplacic/odsiedziec nie wazne czy sa polakami czy innymi narodwosciami
i ja nie rozumie jak koles ktory ma wyrok opuszcza kraj ❓ dlaczego nie byl w wiezieniu
a jego pokroju osob tu jest wiecej w uk i czuja sie bezkarnie mam nadzieje ze do czasu

DOKLADNIE TO MAM NA MYSLI.

Otoz jest rzecza logiczna ze taki czy inny, uciekajac z kraju przed wymiarem sprawiedliwosci, ukrywa sie. Do czasu jak ma gdzie i za co, jakos to jest. Ale gdy straci prace, dom, znajomych, jest mu bardzo szybko, wszystko jedno co z nim bedzie. I wlasnie w takiej desperacji dopuszcza sie wszelkich przestepstw aby jakos sie utrzymac lub wkoncu sie "poddac". Przyklad wyzej podany jest tego obrazem. Gosc stracil pewno prace,kryjowke i wszelka kase. Mial dosc, chcial sie "poddac". Ale skoro tutaj nic nie przeskrobal a w polsce nie ma za nim europejskiego listu gonczego, malo kogo tutaj to interesuje. Wiec wpadl na bardzo tragiczny pomysl, dokonac przestepstwa tutaj. Wsrod "ptaszkow" tutaj sie ukrywajacych krazy mniemanie ze lepiej tutaj w luksusowych wiezieniach przebywac niz polskich, nieraz przedwojennych, oplakanych norach o nazwie wiezienie. Niestety sa w fatalnym bledzie gdyz sa juz podpisane umowy dzieki ktorym po prawomocnym wyroku ludzie sa deportowani do zakladow karnych swojego kraju. Moze nie jest to jeszcze regula i stosowane w kazdym przypadku ale miejmy nadzieje ze coraz wiecej.

Wiec moim zdaniem kochani, powinnismy "pomoc" policji w "usuwaniu" stad marginesu ktory znalazl w anglii "azyl". Gdyz wczesniej czy pozniej, w sytuacji bez wyjscia, znow beda o czym mialy pisac gazety z naglowkiem "polski,polska itd,itd". Jest tez bardzo mozliwe ze sami staniemy sie ofiarami takiego desperata, jako sasiada czy znajomego.
W Yorkshire police jest juz specjalna komorka zajmujaca sie "wylapywaniem" "azylantow" z listem gonczym na plecach.
Duzo jednak zalezy tez od was samych, jak dlugo taki "ptaszek" bedzie fruwal na wolnosci, gdyz niejednokrotnie ( moze bez winy) udzielacie takiemu "schronienia" w postaci pokoju ( wszystkie oplaty wliczone w tym coucil) i tudno takiego "namierzyc".
To tylko moje osobiste spostrzezenia i kazdemu zostawiam to do przemyslenia i nikogo tutaj nie atakuje. Pisze to dlatego gdyz wielu tutaj moich "wielbicieli" zaraz znajdzie powod aby mnie zmieszac z "blotem".