Strona główna Działy Praca Do wszystkich czekających jak na zbawienie Do wszystkich czekających jak na zbawienie

#128739
Anonim
Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
sergi2 wrote:

dora750 wrote:

A co z tymi, którzy nie są artystycznie uzdolnieni? 😉

Iprowizuj 😀 Ale szczerze, wielu wielkich ludzi przypadkiem wpadlo na swoja pasje, ktora pozniej rozwineli. Tak bylo z wieloma aktorami naprzyklad. Nie wiem sproboj na slepo pozapisywac sie na jakies kursy lub cos sama porobic albo sprobowac, a noz to bedzie to 😛

Moze tak jak ja masz "scisly umysl", jest jednak wiele cwiczen jak rozruszac lewa pulkule, ta "slabsza w naszym przypadku 😀 <<< To nie jest zart jbc. 😛

wogole przepraszam bo chyba OT sie zrobil, wpadnie admin i porozciacha nas :D[/quote]

Pytanie, które zadałam, nie miało się odnosić do mnie, tylko do osób o których pisałam wcześniej. Proponuję przeczytać temat od początku, żeby wiedzieć, o co biega. Ja po studiach pielęgniarskich pracuję w szpitalu, pracy, ani pomysłu na życie na razie nie szukam 😉 I jestem humanistką. Nie szukam jednak inspiracji do wariacji artystycznych, a swoje zdolności znam, udało się je wyciągnąć mojemu wykładowcy na Działaniach Twórczych.

Kursy? Owszem, wkrótce. Ale tylko te podnoszące kwalifikacje. Gdzie jest sens zapisywania się na kursy "na ślepo"? 😉 Może w bardzo młodym wieku, kiedy za bardzo nie wie się, co się chce i potrafi robić.