Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

SZYBKA POZYCZKA W UK
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Equick

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybka pożyczka? W sensie chwilówka?
Proponowałbym się zastanowić kilka razy zanim się zaciągnie takie cudo i sprawdzić rrso.
W UK nie ma z tym takiego problemu na szczęście jak w Polsce - ale też zdarzają się niezłe gagatki.
Tutaj ciekawa dyskusja w temacie http://www.forum-kredytowe.pl/f150/dal-przyklad-czeresniak-jak-korzystac-z-chwilowek-89950.html
Broń się przed tym nogami i rękoma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Tynaaa22

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnych doświadczeń wiem, że warto wziąć pożyczkę w Wonga. Nie dopatrzyłam się żadnych kruczków i nieprawidłowości. Wszystko opisane mają na stronie https://www.wonga.pl . Warto sprawdzić Smile
Powrót do góry
boguslawa.k

PostWysłany: Nie Lut 14, 2016 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka chwilówce nie równa... sama sie o tym przekonalam jak mialam problemy finansowe, ale na szczescie natknelam sie na porównywarkę chwilówek http://www.pozyczkabez.pl/ranking gdzie moglam sobie spojrzeć na dostepne oferty i wybrać pasującą
Powrót do góry
Tonbridge

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, chwilówki niby dobre, hehe, to mnie ubawiliście. Toż nie ma gorszych kredytów niż to coś. Aż ośmieliłem sobie posprawdzać co nieco i tak to znalazłem najniższą z oprocentowaniem około 100% na rok Smile
A jak cwaniacko ludzi oszukują?
https://chwilowo.pl/ranking-chwilowek/
Wszystko za 0%! Ludzie bierzcie ile się da... A później się zastanawiać skąd ludziom komornicy te domy zajmują i nieszczęście całe, ano z chwilówek.

Jak pożyczka to w banku! I tam tanio nie jest, ale ten milenium bank wydaje się być w miarę dobry. Chodzi o gotówkowy oczywiście bo hipoteka słaba. Po hipoteke najlepiej do peakao.
Powrót do góry
termalogor

PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STrasznie drogie te wszystkie chwilówki. Dlatego ja zawsze wolę skorzystać z ofert od osób fizycznych. Takie pożyczki prywatne sa o wiele tańsze, więc nie wpada się w problemy finansowe.
Powrót do góry
starypryk12

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

termalogor napisał:
STrasznie drogie te wszystkie chwilówki. Dlatego ja zawsze wolę skorzystać z ofert od osób fizycznych. Takie pożyczki prywatne sa o wiele tańsze, więc nie wpada się w problemy finansowe.

Wcale nie są takie drogie, ale trzeba umiejętnie szukać. Jak bierzesz pożyczkę online to praktycznie wszystkie firmy mają promocje pierwsza pożyczka za darmo, zobacz ile tego jest: pierwsza pożyczka za darmo - lista Ciekawy jestem czy jakaś osoba fizyczna pożyczy Ci za darmo?
Powrót do góry
hellenkaq

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom taką szybką pożyczkę lepiej jest czasami wziąć w Polsce. Może nie być to łatwe ponieważ wiele firm, nawet tych prywatnych sprawdza jaka jest Wasza zdolnosć kredytowa.Z drugiej strony jednak firmy w Polsce często oferujią korzystniejsze oprocentowanie w tym zakresie niż firmy w Uk ( sprawdzone na własnym przykładzie).

Przed wzięciem pożyczki powinniście również zwrócić uwagę na kilka ważnych faktów W tym artykule jest to opisane:
https://www.epiotrkow.pl/news/Jak-znalezc-najlepsza-pozyczke,26369

Najbardziej optymalne są tak zwane pierwsze pożyczki za darmo.
Powrót do góry
sasa1111

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alternatywą dla szybkiej pożyczki może być pożyczka społecznościowa.

Przynajmniej oprocentowanie nie będzie rzędu 100 % Smile

Warto zajrzeć tutaj i sprawdzić jakie firmy w UK działają:

http://www.moneygrabbing.co.uk/oszczedzanie/bank/pozyczki-spolecznosciowe/
Powrót do góry
roksi128

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
luccek599

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jeśli pożyczka to tylko od vivus.
_____
check here
Powrót do góry
dementor

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w UK nie macie czegoś takiego jak social lending? O ile wiem to macie i moim zdaniem jest to o wiele bardziej opłacalne niż wszelkiego rodzaju chwilówki. Często także bardziej realne, niż otrzymanie pożyczki w banku. W Polsce na przykład mogą w taki sposób pożyczać nie tylko osoby prywatne, ale także firmy. Jest wiele firm, które całkiem nieźle prosperują, ale by się w pełni rozwinąć potrzebują gotówki np. na zakup nowego sprzętu, maszyn itp. Banki ogólnie robią czasem problemy z udzieleniem kredytu lub pożyczki i często są to argumenty wprost irracjonalne. Dzięki social takie przedsiębiorstwa mogą w pełni rozwinąć skrzydła, a to pozwoli im na bezproblemową spłatę zaciągniętego długu. No i co więcej - osoby, które w to inwestują mogą na tym zarobić całkiem ładne pieniądze. W Polsce po względem social lendingu dla firm zdecydowanie przoduje CapitalClub i sam się zastanawiam, czy nie włożyć tam trochę oszczędności. Orientowałem się już jak to wygląda, zapoznałem się z kilkunastoma wiarygodnymi opiniami i chyba z początkiem Nowego Roku zaryzykuję. Rokuje ta platforma bardzo dobrze.
Powrót do góry
Izka123

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczkę teraz można dostać z każdego zakątka świata, wystarczy komputer z internetem. Ja to tylko przestrzegam przed tym, że zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę warto dowiedzieć się trochę więcej. Po co później być zaskoczonym i to nie mile. Przed wypełnieniem wniosku powinniśmy sprawdzić porównywarki internetowe. Często do rankingów zawarty jest cały artykuł, na co w danym miesiącu warto zwrócić uwagę. Do tego, nie ma co się sugerować czyjąś konkretną ofertą tylko należy samemu uzupełnić wiedzę i podjąć świadomą decyzje. Co ważne https://latwapozyczka.pl/zanim-podpiszesz-umowe-sprawdz-pozyczkodawce/ Nasza konkretna wiedza uchroni nas przed złymi wyborami. Ja brałam pożyczkę raz, dwa lata temu na niespodziewany wyjazd do Hiszpanii. Kolega robił objazdówkę i wszystko zorganizował, że szkoda było nie skorzystać. Wróciłam zadowolona z niesamowitymi wrażeniami, a pożyczkę spłaciłam w ciągu 4 miesięcy. Pilnowałam terminów spłaty, dzięki czemu uniknęłam „ niesamowitych” historii o których częso czytam na forach.
Powrót do góry
kajko

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczkę teraz wszędzie dostaniesz http://superchwilowki.pl/ tyle że najlepiej ją brać na drobne wydatki np remont mieszkania a nie np na konsumkcję
Powrót do góry
lulka

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy korzystałes ze strony listy firm które oferują chwilówki ale jesli nie to zajrzyj sobie http://lista-firm.com.pl/ . Oferują pierwsze pożyczki za 0 zł, bez weryfikacji , minimum formalności . Ja wielokrotnie korzystała z pomocy tej strony gdzie wybierałam firmę. I jestem zadowolona bo bez problemu otrzymałam wnioskującą kwotę.
Powrót do góry
nataliaala

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy nie ma niczego gorszego niż chwilówki? Nie jestem w temacie pożyczek i chwilówek w Uk, ale jakiś czas temu przeglądałam sobie ofertę banków w Polsce. I wiele z nich w przypadku kredytów oferuje tak wysokie koszta i prowizje,że wcale nie są lepsze od pożyczek prywatnych!

W sytuacji w której potrzebujemy pieniędzy na już na teraz, chwilówka wcale nie musi byc złą opcją. Po pierwsze jest o wieel mniej formalnóści niż w banku Po drugie jej całkowity koszt moze być niższy jeśli splaci się ją w terminie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: