Strona główna Działy Hyde Park Wybory Prezydenckie 2010 – Ankieta Wybory Prezydenckie 2010 – Ankieta

#128876
Anonim
Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
BeToN wrote:

dora750 wrote:

Bez sensu jest ta ankieta. Pytanie 9: czy zamierzasz wracać do Polski, odpowiedź TAK/NIE. Pytanie 10: kiedy zamierzasz wracać do Polski. A jeśli ktoś zaznaczył, że nie zamierza? Nie wzięliście tego pod uwagę? Zakłamanie wam wyjdzie, manipulacja opinią publiczną 8)

ale masz problem 🙄
zaznacz sobie: jeszcze nie wiem[/quote]

Ale ja wiem, że nie wracam, więc dlaczego mam zaznaczyć, że nie wiem? W badaniach czasem wprowadza się manipulacje. Ktoś sobie z góry zakłada jakąś tezę i na podstawie ustalonych pytań, potwierdza swoje spekulacje. Jeśli zaznaczę, że nie wiem, opinia publiczna nie pozna prawdy, a prowadzący badanie, potwierdzi swoją tezę.