Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Kupie tanie auto 3-4 stowy z malym silnikiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek1983

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 8:31 pm    Temat postu: Kupie tanie auto 3-4 stowy z malym silnikiem Odpowiedz z cytatem

Kupie male tanie auto max 3-4 stowy, z malym silnikiem 1.0 1.2, gdyz na auto z wiekszym silnikem ubezpieczenie jest zbyt drogie jak dla mnie. Wiem ze jest ebay, jest autotrader i gumtree i wiele innych portali z ogloszeniami, ale moze ktorys rodak chce sie pozbyc parcha,albo ma sasiada, ciocie, mame ktora chce sprzedac a ja z checia kupie. marka bez znaczenia, grunt zeby mial wazne MOT. wiadomosc najlepiej na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
tatar

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TU MASZ JAK BYK!
http://www.leeds-manchester.pl/classifieds/show/id/10383
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Maciek1983

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz rozmawialem w sprawie tego auta, ale jest z silnikiem 1.3 i najtansze ubezpieczenie wyszlo mi 1700 funtow na rok:) takze odpada
Powrót do góry
tatar

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JESLI ZROBISZ MNIEJ NIZ 6000 MIL W CIAGU ROKU TO SPRAWDZ UBEZPIECZENIE TUTAJ...

http://www.insurethebox.com/about-insurethebox
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
Maciek1983

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oferuja dla mnie ubezpieczenia, paranoja jest tutaj z ubezpieczeniami, ale dzieki za pomoc
Powrót do góry
KB

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś 83 rok, masz wiecej jak 25 lat, jak długo masz prawko?

Gdzie sprawdzasz ubezpieczenie? Widze,że tak jak mi kwoty spore ci wychodzą Confused

Może mieszkasz w jakims niebezpiecznym miejscu czy cos?
Powrót do góry
kitkat
Konto zablokowane

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 5:46 pm    Temat postu: Re: Kupie tanie auto 3-4 stowy z malym silnikiem Odpowiedz z cytatem

Maciek1983 napisał:
Kupie male tanie auto max 3-4 stowy, z malym silnikiem 1.0 1.2, gdyz na auto z wiekszym silnikem ubezpieczenie jest zbyt drogie jak dla mnie. Wiem ze jest ebay, jest autotrader i gumtree i wiele innych portali z ogloszeniami, ale moze ktorys rodak chce sie pozbyc parcha,albo ma sasiada, ciocie, mame ktora chce sprzedac a ja z checia kupie. marka bez znaczenia, grunt zeby mial wazne MOT. wiadomosc najlepiej na priv.

a to żeś się trochę spóżnił - u mnie pod blokiem paliło się niedawno punto
Powrót do góry
Maciek1983

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KB napisał:
Jesteś 83 rok, masz wiecej jak 25 lat, jak długo masz prawko?

Gdzie sprawdzasz ubezpieczenie? Widze,że tak jak mi kwoty spore ci wychodzą Confused

Może mieszkasz w jakims niebezpiecznym miejscu czy cos?

Mam 29 lat, Prawo jazdy od 2000 roku, od 2003 na ciezarowki, ale to chyba znaczenia nie ma...dzielnice mam kiepska to fakt, ale jak sprawdzam na adres kolegi ktory ma dobry post code to wychodzi 200 funtow taniej...on za focusa placi 500 rocznie...kazdy mi mowi nawet angole w pracy ze cos jest nie tak, tylko co?? jestem wspolwlascicielem auta w polsce 4 lata bez kolizji, ale nie wiem czy to cos mi daje, bo nie jestem glownym wlascicielem tylko dopisany jako drugi. sprawdzam na cofused, money supermarket, gocompare, na stronach bezposrednich firm ubezpieczeniowych, ostatnio sprawdzalem na Liverpool Victoria, bo u mnie w pracy mowili ze dla nich to teraz najtansza ubezpieczalnia, wychodzi im 1/3 taniej niz w tesco....mi wyszlo za auto o pojemnosci 1.3 3300 funtow na rok!!!!! najtaniej mi wychodzi tesco, gdzie i jak bym nie sprawdzal
Powrót do góry
Maciek1983

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 6:40 pm    Temat postu: Re: Kupie tanie auto 3-4 stowy z malym silnikiem Odpowiedz z cytatem

kitkat napisał:
Maciek1983 napisał:

a to żeś się trochę spóżnił - u mnie pod blokiem paliło się niedawno punto

spalone to raczej odpada hehehe
Powrót do góry
radasr4

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeslij mi na priva postcode,i blachy wybranego auta a ja ci sprawdze ubezpieczenie bo cos za drogo to ci wychodzi ja za 4,3 litra 4x4 placilem 130 fula bez znizek tylko ze w milach wpisalem ze robie rocznie 4000
Powrót do góry
Maciek1983

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pisalem ze 5000 mil rocznie. wyslalem ci priva z danymi. dzieki za fatyge
Powrót do góry
KB

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek zobacz na NFU lub NFL (nie pamietam nazwy) tam jest podobno tani insurance, nigdy nie korzystałem,ale może Pol plan? Może by coś mieli?

Warto wszedzie spróbować, rzeczywisćie masz coś dzwine, ja mam 25 lat nie skończone i płacę 138.50 za auto z chyba 15stej grupy w tej chwili.
Powrót do góry
Maciek1983

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak jest ze znizkami z Polski, czy sa tu akceptowane? kiedy i jak musze je przedstawic ubezpieczycielowi, czy mam to doslac poczta, czy droga mailowa? nigdy tego nie robilem i nie mam pojecia
Powrót do góry
KB

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja doslalem w tesco i było ok, tylko musza byc przetłumaczone od tłumacza przysiegłego - moim znajomym tez akceptowali
Powrót do góry
Maciek1983

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat nie aktualny, kupilem auto, mozna zamknac post
Powrót do góry
hogan9119

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 3:48 am    Temat postu: Louis Vuitton Odpowiedz z cytatem

Französisch Luxusgüter-<font size="5">Louis Vuitton</font>

Französisch Luxusgüter, Louis Vuitton, im Jahre 1854 gegründet und jetzt von der Französisch Post-Produktion von Luxusgütern Moet Hennessy LouisVuitton Group.

Gründer Louis Vuitton erste Aufgabe ist es zu packen, wenn Reisen Elite Aristokratie. Er war Zeuge der Erfindung der Dampfeisenbahn, auch Zeuge der Entwicklung des Dampfschiffes Transport, sondern auch sehr dankbar für die Schwierigkeiten der einstürzenden von der Kuppel Gepäck.

So, Louis Vuitton hat eine revolutionäre Flat-Top Ledertasche, in die Zeit des Louis Vuitton Enkel nach Hause Sternberg (Gaston) erstellt wurde Louis Vuitton Taschen, hat das Produkt an den Gipfel des Luxus geschoben worden ist, aus einer Kiste aus Spezial-Abschnitten erstellt einige mit Schildpatt und Elfenbein Kamm, Bürste und Spiegel, teilweise mit silver Crystal Parfüm-Flaschen dekoriert. Louis Vuitton werden individuelle Kundenwünsche zu sein, eine breite Palette von Produkten für sie maßgeschneidert. Ein Jahrhundert später, mit einem einzigartigen Muster von "LV"-Logo Monogram Canvas Tasche gedruckt, zusammen mit einer Fülle von legendären und Athen zu einem Mode-Klassiker. 100 Jahren ist Louis Vuitton nicht nur den Ruf von Zoran, und jetzt unterhält einen einzigartigen Charme.

Louis Vuitton (Louis Vuitton), er einer der Französisch Geschichte zu einem der hervorragendsten Leder Design-Guru ist, eröffnete die erste Koffer Geschäft in eigenem Namen in Paris im Jahre 1854.

Ein Jahrhundert später, hat sich Louis Vuitton zu einem der besten Marken von Taschen und Lederwaren-Feld, und wurde zu einem Symbol der High Society.Louis Vuitton Online Shop Heute, Louis Vuitton, die Marke nicht auf den Entwurf und Verkauf von High-End-Lederwaren und Reisegepäck beschränkt, sondern, sich in den Bereichen Mode, Accessoires, Schuhe, Taschen, Schmuck, Uhren, Medien, Wein und andere Mega-Trend-Indikatoren. Vom frühen LV Koffer und nun jedes Jahr das T-Stadium in Paris, der sich ständig verändernden LV-Modenschau, LV (Louis Vuitton) ist es gelungen, in der internationalen Modebranche, die obere Position, Stolz gestanden haben in der Rangfolge der Liste der Luxus-Marken in ihrem eigenen einzigartige Marken-DNA.<br/>Read More : http://www.delouisvuittontaschen.com/
Powrót do góry
Hogan620

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 8:45 am    Temat postu: Hogan Odpowiedz z cytatem

Hogan scarpe autunno limitata

HOGAN per l'autunno e l'inverno di alto profilo materiale superiore, progettare una scarpa in edizione limitata Vac-Tech tecnologia integrata di stampaggio e scarpe in pelle di serie. Vac-Tech Series in un unico pezzo di progettazione strutturale, e anche ridurre il consumo di materiale. HOGAN Alta AC PRM, PRM HOGAN Classic autoclave Hogan Outlet suole e tomaie in pelle, e re-interpretazione della serie autunno, HOGAN 2011, per illustrare le caratteristiche semplici.
Powrót do góry
Hogan620

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 8:47 am    Temat postu: Hogan Odpowiedz z cytatem

Hogan scarpe autunno limitata

HOGAN per l'autunno e l'inverno di alto profilo materiale superiore, progettare una scarpa in edizione limitata Vac-Tech tecnologia integrata di stampaggio e scarpe in pelle di serie. Vac-Tech Series in un unico pezzo di progettazione strutturale, e anche ridurre il consumo di materiale. HOGAN Alta AC PRM, PRM HOGAN Classic autoclave Hogan Outlet suole e tomaie in pelle, e re-interpretazione della serie autunno, HOGAN 2011, per illustrare le caratteristiche semplici.
Powrót do góry
Hogan620

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 9:50 am    Temat postu: Ralph Lauren Odpowiedz z cytatem

Ralph lauren différente de la version spectacle monde en 2012

Ralph Lauren chaque pièce de vêtement ne sont pas seulement animé la couleur de l'âme du Tibet, la Mongolie, du Yunnan et du Xinjiang, riche en minorité ethnique splendide spirituelle, les Polo Ralph Lauren grandes dames de l'avant-garde internationale de la tendance. Son inspiration à partir d'un éventail éclectique des filles Shibuya Japon et artiste Allison Katzman de Blythe, sa texture et sa couleur est exquise et élégante. Traditionnels chinois les caractéristiques nationales de la plupart des vêtements de style sentiment super-Poesia pour atteindre le parfait mélange de brillance.

Designer Ralph lauren experts versés dans le design de mode. Elle est diplômée de la Parsons School of Design de New York. 1962 aux États-Unis Ralph Lauren Pas Cher possèdent une marque --- Ralph lauren, le secteur des femmes prestigieuses à Taiwan.
Powrót do góry
DLis

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auta w GB są tanie jak barszcz. Gorzej z eksploatacją.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: