Strona główna Działy Dziecko paszport/przylot dziecka do UK paszport/przylot dziecka do UK

#128889
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
thomas1 wrote:

lidija wrote:

thomas1 wrote:

PS. Co do revenue to wybacz kolezanko ale "twoi poprzednicy" takich przekretow narobili z revenue ze teraz bardzo skrupulatnie sprawdzaja kazdy, nawet najmniejszy, szczegol. Nic na to nie poradzimy. To taki "spadek" po "przodkach".Tu tez cos troszke nie pasuje.Dziecko mieszka w Polsce a mama stara sie o Child Tax Credit.Nie dziwne ze rozpatruja tak dlugo aplikacje skoro nie moga odnalezc dziecka w zadnej szkole,przychodni lub u childminder.Prawdopodobnie twoja aplikacje trzyma Fraud department e Revenue.Wedlug definicjii Revenue dziecko musi mieszkac z glownym opiekunem w Anglii.

moje benefity pilotuje pewien polski "księgowy" i od niego wiem, że dziecku należy się Child Tax Credit, więc nie będę z Tobą polemizować i tak sporo mam stresu w związku z zaistniałą/patową sytuacją 🙁
pozdrawiam :)[/quote]Tylko zeby ten polski ksiegowy nie wypilotowal Ciebie na Armley do wiezienia.Cytuje CHild Tax supports families with children.You can usually claim Chil TaX Credit for a child who lives with you until 31 August after their 16th birthday.A CIebie nowy -nowa czy jak tam Ciebie zwia nie zamierzam cytowac.Nie ma czego . 😀 😀 😀 😀 😀 :D[/quote]

skoro nie chcesz cytowac to po co kopiujesz? na jedno wychodzi.

Nie ma do czego? sorry stary, ale od poczatku staram sie pomoc dziewczynie a jedyne co ty napisales…….. sorki,odpisales, to regulke z revenue ktora widnieje na kazdym ich papierku dotyczacym tej sprawy.
Nic po za tym.
No ale nie mam zamiaru sie tu klocic, nieistotne. Wazne zeby udalo sie kobiecie zalatwic pozytywnie i bez klopotu.
Pozdrawiam.