Strona główna Działy Hobby Football is coming home?… Football is coming home?…

#129061
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
chomik wrote:

nowy_nowa wrote:

a ja stawialem 0:0 i jutro odbieram 400f w pracy. 😀 😀 😀 😀

A ile utopiles za mecz z niemcami ❓ :twisted:[/quote]

50f. Bo kazdy mecz jesli obstawiamy, to po tyle. A obstawiamy tylko te druzyny, czyli jak anglia gra lub niemcy. Pierwszy mecz jak anglicy grali nikt nie wygral bo kazdy zle typowal, bo kazdy myslal ze beda baty dla usa. Poszlo do kasy "na piwko" na ktore co miesiac chodzimy calym team.
Pierwszy mecz co niemcy grali, kolega wygral, dal wynik 5:0, ja 2:0, niektorzy 0:0 lub 1:0. Najblizej byl kolega. Dzis mi sie udalo wygrac. Co dalej bedzie nie wiadomo, ja stawiam zawsze na krotko przed meczem, gdy juz wszystkie,nawet te ostatnie, wiadomosci mam i sklady. Zobaczymy jak to dalej sie potoczy.
Szczerze trzeba przyznac ze ciezko bedzie i jednym i drugim z grupy wyjsc jesli nic radykalnego sie nie zmieni.