Strona główna Działy Czarna lista ABC CAR SERVICE !!!!!- ARKADIUSZ G ABC CAR SERVICE !!!!!- ARKADIUSZ G

#129067
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Red wrote:

Konkrety:
Wizyta umawiana z tygodniowym wyprzedzeniem nie odbyla sie z powodu braku pradu (??), pomijajac juz, ze na mechanika czekalam okolo godzine, poniewaz zaspal 😯 Po tej godzinie umowilam sie na nastepna wizyte, miala sie ona odbyc za dwa tygodnie. Przebieg: zwykly mot. Stawilam sie ja i naiwnie oddalam swoje kochane autko w rece tego pana. Samochod byl na zwyklych testach i zgodnie z obietnica mechanika mialo to zajac gora godzine. Na mrozie czekajac na powrot samochodu z przegladu spedzilismy ponad dwie godziny. Przy czym dopiero po uplywie poltorej i po kilku kolejnych prosbach mojego meza pan ten laskawie zadzwonil w miejsce gdzie odstawil nasz samochod na testy. Zanim powrocil moj samochod mechanik dzwonil po niego kilka razy a na kanale znalazly sie dwa inne samochody. A moj tak "zaraz wracal" i jakos nie mogl wrocic.
Kolejna sprawa to rejestracja, ktora jest i owszem lekko przerysowana. Zostala na poprzednim mocie poprawiona i mota przeszla. Ten mechanik ogladajac samochod jeszcze przed przegladem stwierdzil, ze rejestracja jest uszkodona i na pewno mota nie przejdzie. A kiedy mu powiedzialam, ze to dziwne, bo w angielskim warsztacie przeszla to zmienil zdanie, ze uszkodzenia sa w polu B, wiec moze przejdzie, ale gdyby byly w polu A….
Naprawienie tego co zle wyszlo na przegladzie (plus zaplacenie za retesty) juz w innym miejscu wyniosly mnie taniej, niz wycena tego samego w ABC CAR SERVICE.
Niestety ale odczulam konkretny brak profesjonalizmu.
Nie wiem czy zalozyciel tego watku to konkurencja, ale mam takie samo zdanie jak on

wiadomo, jakie doswiadczenie, taka opinia 🙂

farta w zyciu tez trzeba miec 😉