Strona główna Działy Turystyka Ibiza…Czerwiec 9-16 Ibiza…Czerwiec 9-16

#130115
chomik
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nowy_nowa wrote:

chomik wrote:

khushdil wrote:

nowy_nowa wrote:

chomik wrote:

khushdil wrote:

Witam ponownie.
Pisalam ostnio o wycieczce do Tajlandii,no ale jak widze,nie ma chętnych więc sama tez się nie wybiore.Ale może ktos z Was ma ochote na Ibize.

😛

Alez sa chetni na Tajlandie – wlasnie przedwczoraj kupowalismy bilety :P[/quote]

to zycze udanych wakacji. tez bylem juz dwa razy. ale czy aby nie za zly czas wybraliscie? niebezpiecznie tam teraz. politycznie. nie wiem jak polskie ministerium spraw zagranicznych ale niemieckie calkowicie odradza a wrecz przestrzega o wybieraniu sie teraz do tego kraju.
Mam nadzieje ze zaciagniecie wszystkie potrzebne wam informacje zanim z urlopu zrobi sie kleska. tego mbym nikomu nie zyczyl.[/quote]

Tak odnosnie Tajlandi to dlatego zrezygnowalam.Bo wole byc blizej Anglii w razie tego 2 wulkanu:-)I wiem,że jest godzina Policyjna wprowadzona w Bangkoku..
Tez musialam o tydzien wydłuzyc swoj pobyt w Polsce,w zwiazku z wulkanem…Ale mam nadzieje,ze bede miała udany tydzien.
Pozdrawiam wszystkich wybierajacych sie na wakacje….[/quote]

Mam znajomego ktory teraz tam jest i mowi, ze nie jest tak strasznie jak w TV podaja, pozatym jade na poczatku lipca wiec powinno sie wyjasnic. Tam walki z owymi czerwonymi koszulami juz kilka lat trwaja ponoc ale nie dotykaja za bardzo turystow. Damy rade :)[/quote]

i tu lekka pomylka. wlasnie dlatego ze kilka lat nic nie zdzialali , coraz bardziej chca udezac w turystow. maja przez to nadzieje ze "ktos" ich wyslucha, gdyz akurat turystyka jest jednym z glownych "dochodow" tych regionow.
Ale jak juz pisalem, kazdego osobista sprawa, co uwaza za rozsadne a co za nierozsadne. Ja osobiscie nie wybral bym sie w tej chwili tam. Czy do lipca sie zmieni? coz, to tylko miesiac a konflikt wieczny a w ostatnim czasie, w punkcie krytycznym.
Zycze mimo wszystko udanego urlopu.[/quote]

No wiec wrocilam wczoraj z Tajlandii, nikt do mnie nie strzelal, nie bylo zadnej godziny policyjnej i tez niewidzialam czolgow latajacych po miescie. Wrecz przeciwnie, wszyscy mili, przyjazni i bardzo chetni zeby wyciagnac z turysty kazdy grosz 😛

Rozmawialam z kilkoma bardziej wyedukowanymi na ten temat i sami stwierdzili, ze media robia im krecia robote i szukaja sensacji i z dwoch incydentow zrobili wojne swiatowa a oni teraz cierpia, ze nikt do nich nie przyjezdza i hotele stoja puste.
Co do konfliktu to w momencie jak bylismy podpisali z owymi czerwonymi koszulami jakies porozumienie i oglosili odrazu tygodniowe swieto i jakis festiwal i w zwiazku z tym po bankoku tuk-tuki wozili wszedzie turystow za 40 baht a wszystkie swiatynie (nawet te normalnie zamkniete) byly otwarte, za darmo i nawet pozwalali wyjatkowo robic zdjecia wewnatrz 🙂
Na wyspach to lokalsi juz wogole niewiedzieli o co tam w bankoku chodzilo tylko jeczeli, ze turystow malo, a naprawde to bylo fantastycznie 🙂